پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۰:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۲۴ - اذان مغرب:۲۰:۱۰:۰۵
بجنورد
۱۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۳۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ساعت ۱۱:۵۱
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی خبر داد:

صدور ۹۱۵ ویزا برای زائران اربعین حسینی در خراسان شمالی

مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: تاکنون دوهزار و 600 نفر در استان برای شرکت در پیاده روی بزرگ اربعین حسینی ثبت نام کرده اند و برای 915 نفر ویزا صادر شده است.
صدور 915 ویزا برای زائران اربعین حسینی در خراسان شمالی,

محمدباقر قاصری، مدیر حج و زیارت خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به اینکه ثبت نام زائران اربعین از چهارم مهر ماه آغاز شده است و تا سه روز مانده به اربعین ادامه دارد،گفت: تاکنون دوهزار و 600 نفر برای شرکت در پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند.

وی ادامه داد: تعداد ویزاهای ارسال شده به کنسول گری را یک هزار و 844 نفر اعلام کرد و گفت: تعداد 915 ویزا صادر شده و حداکثر زمان مورد نیاز برای صدور یک ویزا 72 ساعت است.

قاصری افزود: سال گذشته هشت هزار و 500 زائر برای شرکت در اربعین ثبت نام کردند که پیش بینی می شود سال جاری نیز به همین تعداد و بیش از این برسد.

وی خاطر نشان کرد: هزینه دریافتی بابت ثبت نام هر زائر سه میلیون و 720 هزار ریال است و سایر هزینه های حمل و نقل داخل و خارج از کشوربرعهده خود زائر است.

قاصری اضافه کرد: زائرین که تمایل دارند به صورت گروهی و شبه کاروانی اعزام شوند می توانند به دفاتر زیارتی شهر خود مراجعه کنند و از این طریق اقدامات لازم را انجام دهند.

وی گفت: سازمان حج و زیارت از روز 20 مهر تمامی اعزامی های عادی به عتبات را لغو کرده و این امکان را در اختیار زائرین اربعین قرار داده است.

قاصری ادامه داد: کسانی که تمایل به ثبت نام دارند، از طریق سامانه "سماح" سازمان حج و زیارت برای شرکت در این پیاده روزی بزرگ اقدامات را انجام دهند.

وی در انتها از تمامی زائران تقاضا کرد که به هیچ وجه بدون داشتن ویزا و گذرنامه در مرز حضور پیدا نکنند تا دچار مشکل نشوند.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک