در حال بارگذاری
با حضور مسئولان انجام شد؛

بهره‌برداری از چهارمین جایگاه سوخت اسفراین در دولت‌سیزدهم

مجتمع خدمات رفاهی دهک زاده واقع در کیلومتر ۳۰ جاده اسفراین به سنخواست با حضور مسئولان محلی و استانی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک از اسفراین، صبح امروز جایگاه عرضه سوخت چشمه طی آئینی با حضور فرماندار اسفراین، مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی خراسان شمالی و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی در شهرستان اسفراین به بهره‌برداری رسید.

فرماندار اسفراین در این آئین راه‌اندازی جايگاه‌های سوخت در شهرستان را اقدامی در جهت کاهش مشكلات مردم برای تأمین سوخت عنوان کرد.

مسلم نوری وجود جایگاه عرضه سوخت با استانداردهای لازم را یکی از مهم‌ترین نیازهای شهرستان دانست و افزود: با راه‌اندازی این جایگاه مشکلات زیادی از شهروندان و به‌ویژه مسافرین حل خواهد شد.

وی در ادامه گفت: مجتمع‌های بین‌راهی به‌منظور ایجاد توقف در سفر، کاهش خطرات مربوط به سفر و ایجاد آسایش بیشتر برای مسافران و گردشگران، بالاخص در کاهش تصادفات بین جاده‌ای تأثیر بسزایی دارند.

 مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه نیز در این باره گفت: این جایگاه هفدهمین جایگاه ناحیه اسفراین است که در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع احداث شده است.

احمد نیا با اشاره به اشتغال‌زایی ۶ نفر در این جایگاه افزود: این جایگاه با سرمایه‌گذاری ۱۶۰ میلیاردریالی بخش خصوصی دارای دو سکوی عرضه بنزین و نفت گاز  با چهار تلمبه دو نازل است.

 

انتهای خبر/رضازاده

0 نظر

ارسال نظرات