چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۴/۲۴/۲۰۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۷۹۵۴۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ساعت ۱۵:۰
امیر حیدری:

حضور پرشور در انتخابات منجر به شکست توطئه‌های دشمنان خواهد شد

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز راهبرد دشمنان تحریف واقعیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی جهت مأیوس کردن مردم و عدم حضور در انتخابات است.
حضور پرشور در انتخابات منجر به شکست توطئه‌های دشمنان خواهد شد,

به گزارش عصراترک، به نقل از  خبرگزاری مهر، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان و مسئولان یگان‌های نیروی زمینی مستقر در استان‌های آذربایجان شرقی و اردبیل که در قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱ حمزه برگزار شد، حضور در انتخابات را معیار ولایت‌مداری و به منزله‌ی تبعیت از ولایت فقیه دانست و گفت: ارتش ما یک ارتش انقلابی و معنوی است.

وی افزود: شرکت در انتخابات یک حق اجتماعی و یک وظیفه شرعی و قانونی است و حضور پرشور و پر نشاط در انتخابات یک عمل صالح و الهی محسوب می‌شود.

وی با بیان اهمیت حضور حداکثری در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری اضافه کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری نگاه تمام دنیا به برگزاری انتخابات در ایران است و این انتخابات یکی از وجوه بارز و درخشان جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه انتخابات مسأله مهم امروز کشور است، تصریح کرد: امروز راهبرد دشمنان تحریف واقعیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مأیوس کردن مردم و عدم حضور در انتخابات بوده و بهترین راه مقابله در این جنگ تبلیغاتی و ترکیبی، جهاد تبیین است.

امیر حیدری افزود: دشمنان می‌خواهند با کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌های رأی نقشه‌هایشان را علیه جمهوری اسلامی ایران عملی کنند اما مردم بصیر ما به ویژه نیروهای مسلح با حضور همگانی در پای صندوق‌های رأی نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک