چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۴/۲۳/۲۰۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۷۹۵۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ساعت ۸:۴۸
سرمربی تیم ملی والیبال:

به حمایت همه نیاز دارم

سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران در نخستین اظهار نظر خود پس از قبول این مسئولیت با بیان این‌که به حمایت و پشتیبانی همه طرفداران والیبال ایران نیاز داریم، گفت: با بلندهمتی و متعهدانه برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنیم.
به حمایت همه نیاز دارم,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک به نقل از ایرنا، موریس موتا پائز برای هدایت تیم ملی والیبال مردان ایران در سال ۲۰۲۴ با فدراسیون به توافق رسید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران امروز (چهارشنبه) در یک مصاحبه ویدئوئی، اظهار داشت: سلام به همه، اسم من موریس موتا پائز است. من مربی جدید تیم ملی والیبال مردان ایران هستم. شما می‌دانید، ما هم می‌دانیم که چالش بزرگی در تابستان آینده پیش رو داریم. باور دارم که با استعدادهای جوان، بازیکنان با اعتماد به نفس و بازیکنان باتجریه می‌توانیم، ترکیب بسیار خوبی در تیم داشته باشیم.

وی تصریح کرد: با بلندهمتی، مصمم و متعهدانه تلاش می‌کنیم که المپیکی شویم. به حمایت شما و پشتیبانی همه طرفداران ایرانی نیاز داریم تا بتوانیم تیم ملی را به فراز قله والیبال جهان سوق دهیم. منتظر دیدار شما برای نوشتن فصل جدیدی از والیبال ایران هستم. متشکرم.

انتهای خبر/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک