شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۳/۱/۲۰۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۷۶۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ساعت ۲۲:۴۳
رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی:

کسب پنج رتبه اول در جشنواره کتاب‌خوانی توسط دانش‌آموزان خراسان شمالی

رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش خراسان شمالی از کسب پنج رتبه اول و جایزه اخلاق توسط دانش آموزان دختر استان در مرحله کشوری ششمین دوره جشنواره کتابخوانی دانایی توانایی خبر داد.
کسب پنج رتبه اول در جشنواره کتاب‌خوانی توسط دانش‌آموزان خراسان شمالی,

 به گزارش عصر اترک، امید ایزانلو، رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی اظهار کرد: جشنواره کتاب‌خوانی دانایی توانایی به‌عنوان فراگیرترین جشنواره کتاب‌خوانی دانش‌آموزی کشور از ۱۰ تا ۱۲ آذرماه جاری به میزبانی شهرکرد برگزار شد.

وی افزود: پنج دانش‌آموز منتخب دختر از هر استان به این مرحله دعوت شدند که دانش‌آموزان دختر کتاب‌خوان خراسان شمالی پس از ۲ روز کارگاه آموزشی و کنشگری به‌عنوان مقام اول جشنواره دست یافتند.

رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی خاطرنشان کرد: این دانش‌آموزان همچنین جایزه اخلاق این دوره از جشنواره کتاب‌خوانی  را دریافت کردند و در آیین اختتامیه تجلیل شدند.

وی افزود: دانش‌آموزان «مریم یزدانی» پایه یازدهم از مانه و سملقان، «مبینا عطایی» پایه هفتم و «فرزانه اکبری» پایه دهم از جاجرم، «کوثر حیرانی» پایه هشتم از بام و صفی‌آباد، «مریم کهن‌سال» پایه نهم از بجنورد با هدایت «مرضیه بی‌بی عزیزی» سرپرست دانش‌آموزان و «عیسی زنگی» مربی دانش‌آموزان به این موفقیت دست یافتند.

ایزانلو گفت: دانش‌آموزان منتخب پسر خراسان شمالی نیز از ۱۳ تا ۱۵ آذرماه جاری در مرحله کشوری ششمین دوره جشنواره دانایی توانایی شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک