شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۳/۱/۲۰۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۷۶۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ساعت ۱۹:۱۳

اجرای طرح‌های حمایتی دولت از محصولات کشاورزی در شیروان

مدیر جهاد کشاورزی شیروان گعت: دولت در قالب دو طرح جهش تولید دیمزار و کشت قراردادی با کمک هزینه پرداخت بیمه و حمل‌و‌نقل از کشاورزان حمایت می‌کند.
اجرای طرح‌های حمایتی دولت از محصولات کشاورزی در شیروان,

به گزارش عصراترک، به نقل از فارس محمد صادق رضا قلی زاده مدیر جهاد کشاورزی شیروان اظهار کرد: دولت در قالب دو طرح جهش تولید دیمزار و کشت قراردادی با کمک هزینه پرداخت حق بیمه و حمل‌و‌نقل از کشاورزان حمایت می‌کند.

وی گفت: در طرح‌ کشت قراردادی مبلغ ۱۵۰ هزار تومان به ازای هر تُن محصول  تحویلی جهت کرایه حمل  و نقل پرداخت می‌شود.

مدیر جهاد کشاورزی شیروان  افزود: همچنین ۲۰ درصد تخفیف در حق بیمه پرداختی کشاورزان داده شده و مبلغ بیمه از بها محصول تحویلی و در صورت خسارت از خسارت بیمه محصول برداشت می‌‌شود و کشاورز هیچ مبلغی در فصل پاییز بابت بیمه نقدا پرداخت نمی کند.

وی گفت: در طرح جهش تولید دیمزار مبلغ ۱۲۵ هزار تومان از مبلغ بیمه کل محصولات دیم طرف قرداد، توسط دولت و ستاد اجرایی حضرت امام (ره) پرداخت می‌شود.

این مقام مسئول بیان کرد: طرح جهش تولید در دیمزار با همکاری و حمایت مشترک وزارت جهاد کشاورزی و ستاد اجرایی فرمان امام انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در طرح جهش تولید در دیمزار همزمان با حمایت‌های کارشناسی کارشناسان این نهاد، بهره بردارن از مزایایی همچون دریافت بذرمال با ۵۰ درصد تخفیف، معرفی برای دریافت ادوات جدید با تسهیلات کم بهره و.... برخوردار خواهند شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک