جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۹/۲۲/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۶۸۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ساعت ۱۲:۶

دریادار ایرانی: در صحنه دریا هر آنچه شیطنت بود با سیلی محکم پاسخ داده شد

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه سرلوحه کار ما انزواگریزی و تحریم‌‌ناپذیری مردم است گفت: ما با اقتدار در صحنه دریا حضور پیدا کرده و در صحنه دریا هر آنچه شیطنت بود با سیلی محکم پاسخ داده شد.
دریادار ایرانی: در صحنه دریا هر آنچه شیطنت بود با سیلی محکم پاسخ داده شد,

به گزارش عصر اترک به نقل از فارس، 

 دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۸ خرداد) مجلس شورای اسلامی و در مراسم تجلیل مجلس از ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش گفت: ما با اقتدار در صحنه دریا حضور پیدا کرده و در صحنه دریا هر آنچه شیطنت بود با سیلی محکم پاسخ داده شد. سرلوحه کار ما انزواگریزی و تحریم‌ ناپذیری مردم بوده است. ناوگروه ۸۶ از ۲۹ استان شکل گرفته و همه در کنار یکدیگر ماموریت افتخارآفرینی را اجرا کردیم.

وی افزود: شناورهای ما با استفاده از دانش بومی و تخصص درون کشور ساخته شده و نشان دادیم هرگاه اراده کنیم در اوج توطئه‌ها وظیفه خود را به نحو احسن انجام خواهیم داد. در مهرماه ۱۴۰۱ ناوگروه ۸۶ ماموریت خود را آغاز کرد البته در یک دوره یک ساله نیز قبل از آغاز این ماموریت کار علمی انجام شد ما به دریا تسلط پیدا کردیم دریانوردی ما سبز بود و پیام صلح و دوستی را رساند و همه قوانین به خوبی رعایت شد.

دریادار ایرانی تاکید کرد: در هر بندری که حضور پیدا کردیم ابتدا نماز جماعت برگزار شد حتی یک شیطنت نیز انجام نشد و با قدرت در دریا و در خشکی حضور پیدا کردیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: اکنون خوشحال هستیم که توانستیم موجبات شادی مردم را فراهم کنیم. در ایامی که مصادف بود با ایام آزادسازی خرمشهر، خرمشهر دیگری هم ساختیم امروز پرچم نظام اسلامی در سراسر دنیا برافراشته است. عمق ژئوپلیتیکی و عمق راهبردی ما به عنوان دست بلند نظام باید تقویت شود. چند ابهام‌ راهبردی برای دشمنان ایجاد کردیم و حتما با این ابهام‌ها صحنه روزگار را ترک خواهند کرد.

وی در پایان گفت: ما بزرگ‌ترین و بالاترین سطح بانک اطلاعاتی را در طول این سفر جمع‌آوری کردیم و امروز در اختیار ما است و سطح بازدارندگی ما به بالاترین سطح افزایش یافته است.

پایان پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر