جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۲/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۶۱۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ساعت ۱۵:۵۰
نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی:

توجه به حوزه کشاورزی و تامین آب شرب در خراسان‌شمالی ضروری است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی گفت: اجازه سواستفاده از نقد را نمی دهیم اما نقدی که برای اصلاح باشد را می پذیریم ولی هدف نباید تخریب باشد.
توجه به حوزه کشاورزی و تامین آب شرب در خراسان‌شمالی ضروری است,خراسان شمالی+بجنورد+نماینده ولی فقیه+حجت الاسلام نوری+

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری اظهار کرد: توجه به حوزه کشاورزی و تامین آب شرب ضروری بوده زیرا از مطالبات اصلی مردم همین موضوعات است.

وی گفت: پاسخگویی استاندار برای موضوعات متعدد در هر شرایطی و توجه به حوزه‌های مختلف از جمله مسائل دینی و فرهنگی قابل تقدیر است که می تواند مسیر توسعه استان را هموارتر کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی با بیان اینکه هدف ما دستگیری، حمایت و کمک به مجموعه استان در ابعاد مختلف است، گفت:  اجازه سواستفاده از نقد را نمی دهیم اما نقدی که برای اصلاح باشد را می پذیریم ولی هدف نباید تخریب باشد.

وی افزود: در دولت قبل اگر موضوعی بود با شخص استاندار آن را حل میکردیم اما در حال حاضر ارتباطات ما با استاندار فعلی بیشتر شده و موضوعات سریع تر به نتیجه می‌رسد.

امام جمعه بجنورد با تاکید بر اینکه مطالبه مردم از مسئولان باید مطرح شود، خاطر نشان کرد: موضوعات حوزه های صنعت، کشاورزی، آب، دانش بنیان، بازار، دامداری از مطالبات مهم مردم است بنابراین اشراف کامل مدیران به اطلاعات و حل آنها الزامی است و اگر در این راه نقدی صورت گرفت برای اصلاح امور انجام شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر