جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۶/۲/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۶۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ساعت ۱۱:۰

کاهش ۸۰ درصدی تلفات جاده‌ای به همت پلیس

رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: کاهش ۸۰ درصدی تلفات جاده‌ای به همت پلیس به ویژه پلیس راهور محقق شده است.
کاهش ۸۰ درصدی تلفات جاده‌ای به همت پلیس,

به گزارش عصراترک به نقل از  خبرنگار مهر، سردار رضا بنی اسدی‌فر در جلسه قرارگاه نوروزی پلیس استان یزد اظهار داشت: کلانتری ها ویترین فراجا هستند و در ارتقای سرمایه اجتماعی پلیس، نقش مهمی را ایفا می کنند.

وی افزود: در این ایام نیز کلانتری‌ها ارتباط بسیار زیادی با مردم دارند که باید تلاش کنند رضایتمندی بیش از پیش مردم کسب شود.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: شغل پلیس یک توفیق الهی است؛ چرا که ماموران پلیس در جلب رضایتمندی مردم تلاش می کنند و مردم را از خانواده خود می دانند.

بنی اسدی‌فر تصریح کرد: کاهش ۸۰ درصدی تلفات تصادفات جاده ای که با برنامه ریزی و تلاش ماموران پلیس استان صورت گرفته، کاری بسیار ارزشمند است.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا، گشت زنی هدفمند در سطح شهرها را مهم ارزیابی کرد و افزود: پلیس مسئول حفظ امنیتی است که توسط سایر دستگاه‌های مسئول ایجاد می شود و این مهم، هم وظیفه قانونی و هم وظیفه شرعی پلیس است.

اسدی‌فر گفت: انعکاس مشکلات و مسائل موجود در جامعه به مسئولان باعث خواهد شد تا تصمیم های درستی در این زمینه گرفته شود.

وی با تاکید بر استفاده از تمامی توان و ظرفیت ها برای پیشگیری از جرائم بیان کرد: سهم خواهی پلیس از سایر دستگاه ها در حوزه امنیت از مسائل مهمی است که باید در اولویت کاری قرار گیرد.

بنی اسدی‌فر یادآور شد: کلانتری‌ها ویترین فراجا هستند؛ چراکه اولین برخورد مردم و مراجعان به این واحدهای انتظامی است و کلانتری ها در ارتقای سرمایه اجتماعی پلیس، نقش مهمی را ایفا می کنند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر