شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۳/۱/۲۰۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس فیلم و کلیپ | کد خبر: ۲۸۶۶۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ساعت ۱۴:۵۹
گزارش ویدیویی؛

احداث بازار روز شیروان، باهدف توسعه سرانه‌های خدماتی و تأمین رفاه شهروندان

شهردار شیروان گفت: هدف از احداث بازارهای روز در نقاط مختلف سطح شهرها، توسعه سرانه‌های خدماتی و تأمین رفاه شهروندان است

عین اله احمدی، شهردار شیروان در گفتگو با عصر اترك اظهار داشت: ‌ بازار روز شهرداری شیروان در انتهای بلوار سعدی در مساحتی به متراژ ۶ هزار مترمربع متشکل از ۴۵۰۰ مترمربع اختصاص به ساخت ۱۱۲ غرفه (۳۲ غرفه ۴*۴  و ۸۰ غرفه ۳*۳) و ۱۵۰۰ مترمربع اختصاص جهت پارکینگ ايجاد شده است.

وي ادامه داد: اين بازار روز با اعتباربخشی بالغ بر ۵۳ میلیارد ریال به‌منظور محلی برای عرضه کالای تولید داخلی، امکان دسترسی تولیدکنندگان کوچک و متوسط، فروشندگان کم سرمایه و خوداشتغالی بانوان ایجاد شده است.

شهردار شيروان گفت: ‌هدف از احداث بازارهای روز در نقاط مختلف سطح شهرها، توسعه سرانه‌های خدماتی و تأمین رفاه شهروندان است.

وي خاطرنشان كرد: ‌ تأمین رفاه زندگی شهری و توسعه سرانه‌های خدماتی در محلات باید در اولویت برنامه‌های مدیریت شهری قرار گیرد که احداث روزبازار سعدی یکی از ابزارهای مهم برای رسیدن به این هدف است.

شهردار شيروان بيان داشت: ‌با جمع‌آوری دکه‌های قدیمی در مکان فعلی بازارروز، امکان ایجاد ایستگاه سواری روستاهای حومه جنوبی شهر توسط شهرداری شیروان ایجاد شده است.

 انتهای پیام/ حق بین

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک