شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۳/۱/۲۰۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۶۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ساعت ۲۱:۱۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:

زیرساخت‌های فرهنگی استان‌ها تقویت می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عدالت با ایجاد زیرساخت های فرهنگی در استان‌ها از رویکردهای اصلی دولت سیزدهم است و باید این مهم تقویت شود.
زیرساخت‌های فرهنگی استان‌ها تقویت می‌شود,خراسان شمالی+بجنورد+محمدمهدی اسماعیلی+وزیر فرهنگ و ارشاد

به گزارش عصر اترک به نقل از ایرنا، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی اظهار کرد: برنامه ریزی مناسبی برای زیرساخت های فرهنگی در استان ها انجام شده است و در سال آینده شاهد تحولات خوبی در حوزه اعتبارات و ایجاد زیرساخت ها خواهیم بود.

وی تصریح کرد: خراسان شمالی جزو استان هایی است که از در زیرساخت های فرهنگی بسیار عقب است که با هم افزایی نمایندگان مجلس و دولت این کمبودهای فرهنگی جبران خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: سال آینده اقدامات ویژه و فصل مشخصی در اعتبارات برای ارتقای فرهنگی استان ها دیده شده است.

وی با تاکید بر تقویت زیرساخت های موسیقی سنتی در استان ها ادامه داد: هدف این نهاد حمایت از هنر و موسیقی مقامی سازگار با مفاهیم جامعه است.

اسماعیلی با اشاره به توطئه های دشمنان علیه جمهوری اسلامی گفت: تلاش‌های خوبی در دولت برای مباحث فرهنگی انجام شده است که تشکیل قرارگاه‌ فرهنگی یکی از این موارد است و موجب رضایت دوستداران نظام و انقلاب می شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعد از ظهر امروز پنجشنبه در بدو ورود به خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه در استان دیدار سپس از نمایشگاه توانمندی های قرآنی و فرهنگی در بجنورد بازدید و در ادامه نیز در جشنواره موسیقی مقامی شیروان حضور می یابد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک