.myDiv{ margin: center; width: 50%; }
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۳/۲۸/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۶۴۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ساعت ۹:۳۰

گاهی ذخیره تحویل بنزین به یک روز می‌رسید

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با روایتی از اینکه امسال استثنایی‌ترین سال این شرکت در ۹۴ سال فعالیت آن است، اظهار کرد: ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی امسال کمترین مقدار بود و با افزایش مسافرت‌ها با کاهش شیوع ویروس کرونا و افزایش ۷۰ درصدی تعداد زوار اربعین، گاهی تاب‌آوری تحویل سوخت به جایگاه‌ها به حتی یک روز هم می‌رسید
گاهی ذخیره تحویل بنزین به یک روز می‌رسید,

به گزارش عصراترک به نقل از ایسنا، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد که مقدار تحویل سوخت مایع به نیروگاه‌ها نسبت به پارسال یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون لیتر افزایش یافته است.

علی‌اکبر نژادعلی در بازدید محمدجواد حاج‌علی‌اکبری، امام جمعه موقت تهران از مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، گفت: این شرکت بزرگ‌ترین شرکت اقتصادی توزیع فرآورده‌های نفتی در خاورمیانه است و در ۳۱ استان کشور به‌منظور سوخت‌رسانی، ۳۷ منطقه عملیاتی دارد.

وی افزود: همچنین ۵۳ مرکز سوختگیری هواپیمایی، ۴۲۰۰ عرضه سوخت مایع و ۲۵۳۵ جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) داریم که حجم عملیاتی آنها معادل روزانه ۲۵۰ میلیون لیتر فرآورده نفتی است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه امسال استثنایی‌ترین سال این شرکت در ۹۴ سال فعالیت آن است، اظهار کرد: ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی امسال کمترین مقدار بود و با افزایش مسافرت‌ها با کاهش شیوع ویروس کرونا و افزایش ۷۰ درصدی تعداد زوار اربعین، گاهی تاب‌آوری تحویل سوخت به جایگاه‌ها به حتی یک روز هم می‌رسید و احتمال قطع سوخت‌رسانی وجود داشت، اما به همت کارکنان و مدیران مناطق سی‌وهفت‌گانه با سربلندی از این بحران عبور کردیم.

نژادعلی تصریح کرد: پس از گذشت تابستان، امسال در فصل سرد مصرف بنزین برخلاف گذشته افزایش یافت که در کنار آن با پایداری سرما به‌ویژه در هفته‌های اخیر و افت فشار گاز، مقدار تحویل سوخت مایع توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به نیروگاه‌ها نسبت به پارسال یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون لیتر افزایش یافت.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر