.myDiv{ margin: center; width: 50%; }
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۳/۲۸/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۶۴۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ساعت ۹:۱۶

واکنش سفارت روسیه در واشنگتن به تحریم‌های اخیر علیه مسکو

سفارت روسیه در واشنگتن اعلام کرد که تحریم‌های اخیر علیه مسکو توسط ایالات متحده، "ناکارآمدی و پوچ بودن" این رویکرد را به وضوح نشان می‌دهند.
 واکنش سفارت روسیه در واشنگتن به تحریم‌های اخیر علیه مسکو,

به گزارش عراترک به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سفارت روسیه در واشنگتن در بیانیه‌ای اعلام کرد: ایالات متحده با تهدیدهای تحریمی غیرقانونی خود همچنان به این اقدامات ادامه می‌دهد. بخش دیگری از تحریم‌ها علیه روسیه در ۲۶ ژانویه اعلام شد. با هر موج جدید موانع اقتصادی، ناکارآمدی و پوچ بودن این رویکرد آشکارتر می‌شود. روسیه با موفقیت در برابر تلاش‌ها برای تحمیل یک خط رفتاری انتخاب شده توسط ایالات متحده مقاومت می‌کند.

این سفارتخانه در تلگرام خود با بیان این که این تحریم‌ها علیه ما تازگی ندارند، افزود: با وجود همه تحریم‌ها، بازار ما از جمله برای سرمایه‌گذاران خارجی همچنان جذاب است. بازار روسیه خود را با شرایط جدید وفق می‌دهد.

سفارت مذکور همچنین اعلام کرد که ارزهای خارجی و کمپانی‌های برون مرزی نخستین مواردی هستند که از بابت تمدید تحریم‌های جدید آسیب می‌بینند و به طور مدام فرصت‌های ادامه همکاری با مسکو را از دست می‌دهند.

سفارت روسیه در آمریکا همچنین گفت، مسکو آماده ایجاد قراردادهای جدید کاری است؛ اما فقط بر اساس رویکردی صادقانه، حفظ بازار و شرایط رقابتی برای انجام کارها.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر