.myDiv{ margin: center; width: 50%; }
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۳/۲۸/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۶۴۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ساعت ۱۴:۱

ناکامی آشوبگران، اتحادیه اروپا را عصبانی کرد/ بسته جدید تحریمی علیه ایران + جزئیات

هنوز جزئیات این بسته تحریمی اعلام نشده است، پیش از این رویترز به‌نقل از دو مقام دیپلماتیک گفته بود که در بسته جدید تحریمی ۳۷ شخص مورد هدف قرار گرفته‌اند.
ناکامی آشوبگران، اتحادیه اروپا را عصبانی کرد/ بسته جدید تحریمی علیه ایران + جزئیات,

به گزارش عصراترک به نقل از  تسنیم،سوئد، رئیس دوره‌ای اتحادیه اروپا اعلام کرد که وزرای این نهاد روز دوشنبه بر سر بسته جدید تحریم‌ها علیه ایران به توافق رسیدند.

این بسته جدید تحریمی به‌بهانه حقوق‌بشری و ادعای سرکوب معترضان تصویب شده است.
هنوز جزئیات این بسته تحریمی اعلام نشده است، پیش از این رویترز به‌نقل از دو مقام دیپلماتیک گفته بود که در بسته جدید تحریمی 37 شخص مورد هدف قرار گرفته‌اند.

با این حال «جوزپ بورل»، پیش از آغاز نشست شورای وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا گفت: «این موضوعی است که بدون رأی دادگاه نمی‌توان درباره آن تصمیم گرفت، بنابراین تصمیم دادگاه در اولویت است، شما نمی‌توانید بگویید من شما را تروریست می‌دانم زیرا شما را دوست ندارم.»

وی تأکید کرد: «دادگاه یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا قبل از اینکه اتحادیه اروپا بتواند اقدامی صورت دهد باید یک محکومیت حقوقی مشخص را صادر کند.»

جزئیات تحریم جدید اتحادیه اروپا

در فهرست اعلامی اتحادیه اروپا، اسامی افرادی مانند سیدحمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، محمدصالح هاشمی گلپایگانی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، استانداران کردستان، سیستان و بلوچستان، سیدمصطفی میرسلیم، نماینده مجلس شورای اسلامی و محمد کوثری، نماینده مجلس وجود دارد، همچنین نام احمد نوروزی، معاون برون‌مرزی سازمان صداوسیما و یوسف پورانوری، مدیر بخش برنامه‌های شبکه PressTV هم در این لیست تحریمی وجود دارد.

برخی از فرماندهان منطقه‌ای و محلی سپاه پاسداران به‌همراه برخی از نمایندگان مجلس هم در این فهرست قرار دارند.

در بخش نهادها هم تعدادی از قرب‌های سپاه پاسداران و برخی شرکت‌های فناوری به‌همراه سازمان تنظیم ارتباطات و مقررات رادیویی‌ مورد تحریم قرار گرفته‌اند.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر