شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱/۲۸/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۶۳۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ساعت ۱۶:۰

رسانه‌های صهیونیستی: عملیات قدس دستگاه‌های امنیتی را غافلگیر کرد

همزمان با اذعان رسانه‌های صهیونیستی به غافلگیر شدن رژیم اسرائیل از عملیات‌های قدس اشغالی، نیروهای مقاومت فلسطین در کرانه باختری ظرف ۲۴ ساعت گذشته توانستند ۱۱ عملیات موفق علیه اشغالگران انجام دهند.
رسانه‌های صهیونیستی: عملیات قدس دستگاه‌های امنیتی را غافلگیر کرد,

گزارش داد که مناطق مختلف کرانه باختری شاهد تداوم عملیات نیروهای مقاومت در بیست و چهار ساعت گذشته بود، که توانستند یازده عملیات موفق علیه اشغالگران انجام دهند که شامل تیراندازی به سمت صهیونیست­ها، مقابله با هجوم شهرک نشینان، انهدام خودروهای آن‌ها و همچنین درگیری و پرتاب سنگ بوده است.

مرکز اطلاع رسانی و آماری فلسطین موسوم به «معطی» که عملیات‌های مقاومت مردم فلسطین در برابر اشغالگران را رصد و ثبت می‌کند، با اعلام این خبر نوشت که طی 6 روز (از 18 تا 24 نوامبر)، 224 عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری ثبت شده است.

رسانه‌های رژیم اسرائیل امروز دوشنبه در ارزیابی خود از عملیات‌های شهر قدس اشغالی که با سه انفجار صورت گرفت و طی آن دو صهیونیست کشته و 23 نفر زخمی شدند، گفتند که این عملیات‌ها به خوبی طراحی شده بود و دستگاه امنیتی این رژیم را غافلگیر کرد.

بیشتر بخوانید

مقابله با اشغالگران از گلوله جنگی گرفته تا سنگ

نیروهای مقاومت یک مرکز ایست و بازرسی نظامی در کوه «عیبال» واقع در در شهر نابلس را هدف قرار دادند. همچنین دو شهرک نشین صهیونیستی بر اثر پرتاب سنگ در بیت المقدس زخمی شدند. جوانان فلسطینی به چهار حمله شهرک نشینان نیز پاسخ دادند و توانستند به خودروهای آن‌ها خسارت وارد کنند.

تداوم بازداشت جوانان فلسطینی در کرانه باختری

در ادامه فعالیت‌های مقاومت در کرانه باختری، درگیری‌های دیگری با نیروهای اشغالگر در شهرک «رمانه» واقع در جنین رخ داد. منابع محلی در فلسطین گزارش دادند که نیروهای اشغالگر به روستای «عوریف» در جنوب نابلس یورش برده و به تفتیش چندین خانه پرداختند و توانستند 16 فلسطینی را در سراسر کرانه باختری بازداشت کنند.

منابع عبری امروز صبح گزارش دادند که در عملیات‌­های شب گذشته نیروهای مقاومت فلسطینی در شهرک «یعبد» واقع در جنوب غربی جنین به سمت صهیونیست­ها تیراندازی کردند. نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی در جریان یورش به شهرک «حزمه» واقع در قدس اشغالی 5 جوان را نیز بازداشت کردند که جزو 16 نفر بازداشتی هستند.

منابع عبری  همچنین گزارش دادند که نیروهای مقاومت به سمت یک گشت نظامی رژیم صهیونیستی در نزدیکی شهرک یعبد در جنوب غربی جنین  تیراندازی کردند، که در این تیراندازی خسارت‌هایی به آنها وارد شد.

«حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس در واکنش به عملیات‌های مقاومت گفته است: مبارزان « جنین القسام» به مبارزه و مقاومت علیه اشغالگران صهیونیست ادامه می دهند و مرحله جدیدی را رقم می زنند که عنوان آن انقلاب مداوم تا تحقق اهداف ملت ما است.

در بیانیه جنبش حماس آمده است: مقاومت ادامه دارد و انتفاضه در حال تشدید است و قهرمانان ملت ما در جنین انقلابی و همه شهرها کابوسی خواهند بود که اشغالگران را دنبال خواهند کرد. و آنکه تصور می کند که ملت ما عقب می نشیند یا در برابر تهدیدات و تجاوزگری تسلیم می شود، در توهم به سر می‌برد. جنایات اشغالگران و تشدید آنها هرگز خللی در عزم ملت ما ایجاد نخواهد کرد بلکه آنرا تقویت خواهد کرد و اراده آنها را برای آزادی سرزمین و مقدسات ما از لوث اشغالگران مصمم‌تر از قبل خواهد کرد.

 

تسنیم/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک