شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱/۲۷/۲۰۲۳ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۶۳۴۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ساعت ۱۵:۱

جام جهانی قطر| درخواست مشترک برای داخل و بیرون زمین؛ مقابل آمریکا مثل بازی با ولز باشید

جام جهانی قطر- همه چشم انتظار دیدار با آمریکا هستند مسابقه‌ای که می‌تواند در تاریخ فوتبال ایران ثبت شود. برای رسیدن به این مهم اما اتفاقی شبیه به بازی با ولز نیاز است.
جام جهانی قطر| درخواست مشترک برای داخل و بیرون زمین؛ مقابل آمریکا مثل بازی با ولز باشید,

اگر چه گوش‌مان به شنیدن این جمله که «در شرایط حساس کنونی»، عادت کرده اما واقعاً این بار فوتبال ایران در حساس‌ترین و خاص‌تربن دوران تاریخ خود قرار دارد و بازی سه‌شنبه شب مقابل آمریکا می‌تواند برای اولین بار جواز صعود ایران به مرحله حذفی جام جهانی را امضا کند.

دیدار تیم‌های فوتبال ایران و آمریکا در هر شرایطی حساسیت خاص خودش را دارد چه برسد به این مسابقه که تعیین‌کننده سرنوشت گروه و صعود است.

بیشتر بخوانید

تیم ملی بعد از نمایشی ناامیدکننده برابر انگلیس، ولز را شکست داد تا سرنوشت صعود دست خودش باشد. اینکه چه اتفاقی در فاصله چهار روزه بازی انگلیس تا ولز رخ داد که تیم ملی آنگونه متحول شد سؤالی کلیدی است که پاسخ آن را هواداران و تماشاگرانی که در هر دو بازی در ورزشگاه حضور داشتند اینگونه دادند: «اتحاد روی سکوها و داخل زمین».

آنچه روز جمعه روی سکوها دیده شد کاملاً متفاوت با بازی اول بود؛ هوادارانی یکدست که با هر عقیده و سلیقه‌ای یک هدف را دنبال می‌کردند؛ پیروزی ایران.

چیزی که در این چند روز در دوحه بیش از هر چیز دیگری به چشم آمده درخواست برای حفظ اتحاد هم داخل مستطیل سبز و هم بین تماشاگران بوده است. ایرانی‌های حاضر در قطر اگر چه اعتقاد دارند آمریکا کمی بهتر از ولز است، اما در عین حال معتقدند که ایران می‌تواند با حفظ یکدستی و یکپارچگی از سد رقیب خود بگذرد و جواز صعود را کسب کند.

در فاصله یک روز مانده به این بازی همه در انتظار یک اتفاق مهم هستند و راه رسیدن به این مهم از «با هم بودن» می‌گذرد.

انتهای پیام/ تسنیم

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک