پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱/۳۰/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۹۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ساعت ۱۵:۳۰

بیگانگان حق دخالت در امور ایران را ندارند/ مردم هوشیار هستند

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: بیگانگان بهتر است به جای آنکه در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران دخالت کنند، پاسخگوی جنایت‌هایشان باشند که معمولاً جنایت‌های آنان با سکوت رسانه‌ای مواجه می‌شود.
بیگانگان حق دخالت در امور ایران را ندارند/ مردم هوشیار هستند,

جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دخالت بیگانگان در حادثه‌ای که برای مهسا امینی رخ داد، گفت: ما در طول ۴۳ سال اخیر همواره شاهد دخالت‌های گاه و بیگاه بیگانگان در امور داخلی کشورمان بوده‌ایم، اما مردم ما کاملاً هوشیار و با بصیرت هستند و هرگاه بیگانگان در امور ما دخالت می‌کنند، با پاسخ کوبنده و محکم ملت ایران مواجه می‌شوند.

وی بیان کرد: معمولاً به محض آنکه مردم ما مطالبات به حق خود در مسائل مختلف را مطرح می‌کنند، بیگانگان در مسائل مردم ما دخالت می‌کنند اما مردم زمانی که می‌بینند دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با طرح مطالبات مردم به دنبال دخالت در امور داخلی کشورمان هستند، مرزبندی و فاصله خودشان را با دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران نشان می‌دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز می‌بینیم که برخی از احزاب و گروه‌های سیاسی هم میدان‌دار شده‌اند و به دلیل حادثه‌ای که برای مهسا امینی رخ داده است، نظام جمهوری اسلامی ایران را مورد حمله و انتقادهای ناجوانمردانه و غیرمنصفانه خود قرار می‌دهند. این افراد باید بدانند که در بین مردم هیچ جایگاهی ندارند و مردم فاصله خود را با آنان حفظ می‌کنند.

کوچکی نژاد تأکید کرد: کسانی که به اموال عمومی آسیب می‌رسانند، قطعاً از مردم نیستند و مردم سعی می‌کنند صف خود را از آنان جدا کنند. مردم ما به جهانیان نشان داده‌اند که همواره با بصیرت و هوشیار هستند و اجازه نمی‌دهند بیگانگان در امور کشورمان دخالت کنند.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران قدرت کافی برای حل مسائل و مشکلات خودش را دارد و اگر کسی تخلفی کرده باشد، قطعاً با وی برخورد خواهد شد. بیگانگان حق دخالت در امور ما را ندارند و جایگاهی ندارند که درباره امور ما اظهارنظر کنند.

کوچکی نژاد گفت: بیگانگان بهتر است به جای آنکه در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران دخالت کنند، پاسخگوی جنایت‌هایشان باشند که معمولاً جنایت‌های آنان با سکوت رسانه‌ای مواجه می‌شود.

 

مهر/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک