پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱/۳۰/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۹۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ساعت ۱۰:۳۱

جزئیات خسارت ۱۵ میلیارد تومانی به تجهیزات آتش‌نشانی در اغتشاشات

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از مصدومیت چهار نفر از آتش‌نشانان در اغتشاشات روزهای اخیر خبر داد و گفت: در جریان اغتشاشات روزهای اخیر ۱۵ میلیارد خسارت به تجهیزات این سازمان وارد شد.
جزئیات خسارت ۱۵ میلیارد تومانی به تجهیزات آتش‌نشانی در اغتشاشات,

قدرت‌الله محمدی با اشاره به آسیب‌های وارده به خودروهای سازمان آتش‌نشانی در ناآرامی‌های روزهای اخیر گفت: متأسفانه در جریان این ناآرامی‌ها چهار نفر از آتش‌نشانان دچار مصدومیت و راهی بیمارستان شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در طی این ناآرامی‌ها چهار ایستگاه نیز مورد هجوم قرار گرفت و شیشه‌های درب‌ها و پنجره‌ها شکسته شد.

وی با اشاره به ایراد خسارت ۱۵ میلیارد تومانی به تجهیزات سازمان آتش‌نشانی در جریان اغتشاشات روزهای اخیر اظهار کرد: در جریان روزهای اخیر در شهرک اکباتان درختی آتش زده شد و به‌دلیل اینکه ۴۵ دقیقه زمان برد تا همکاران ما در محل حادثه حضور پیدا کنند، آتش در حال سرایت به یک ساختمان مسکونی ۱۰ طبقه بود.

محمدی در پایان تصریح کرد: در جریان ناآرامی‌های روزهای اخیر تا شب گذشته ۲۵ دستگاه خودروی آتش‌نشانی که در حال مأموریت و خارج از ایستگاه بودند، آسیب دیدند.

پیش از این جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر گفته بود: عمده خسارت‌های وارد شده، متوجه بدنه خودروها است؛ به‌طوری که برخی از خودروها قابل استفاده هستند اما برخی نیز تا انجام تعمیرات و تأمین قطعات لازم قابل استفاده نخواهند بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با تاکید بر اینکه سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران یک سازمان خدمت رسان به شهروندان است و هر گونه ایجاد خلل در روند فعالیت این سازمان سبب ایجاد مشکل در روند خدمت‌رسانی به شهروندان خواهد شد، افزود: با توجه به اینکه بسیاری از خودروهای سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران وارداتی هستند؛ لذا در صورتی که ایراد و آسیبی متوجه این خودروها شود، در تأمین قطعات لازم مشکلات عدیده‌ای وجود خواهد داشت.

 

مهر/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک