پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱/۳۰/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۹۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ساعت ۱۷:۳۰

بحران بزرگ اقتصادی در رژیم صهیونیستی

یک پنجم خانواده‌های صهیونیست که در فلسطین اشغالی زندگی می‌کنند، از امنیت غذایی بهره‌مند نیستند.
بحران بزرگ اقتصادی در رژیم صهیونیستی,

روزنامه یدیعوت احارانوت در گزارشی در این رابطه با استناد به گزارش یک سازمان مردم نهاد که در فلسطین اشغالی که به مبارزه با فقر می‌پردازد، خبر داد، از میان هر پنج خانواده اسرائیل (ساکن فلسطین اشغالی) یک خانواده از ناامنی غذایی رنج می‌برد.

این گزارش که در آستانه اعیاد یهودی منتشر شده تاکید شده است، بیش از یک میلیون کودک (مهاجران صهیونیست به فلسطین اشغالی) به شکل دائم امکان دسترسی به غذا را ندارند و ساختار حاکم نیز تا کنون قادر به حل این مشکل نشده است.

براساس این گزارش که توسط سازمان Latet تهیه شده است، امروز 680 هزار و 475 خانواده (مهاجر) صهیونیست از عدم امنیت غذایی رنج برده و در این میان 312 هزار و 825 خانواده شرایط حادتری را در این زمینه دارند.

این در حالی است که روزنامه اقتصادی دمارکر در یادداشتی انتقادی اعلام کرد مسئله مقابله با هزینه‌های سرسام آور معیشت در اسرائیل به شعاری توخالی برای سیاستمداران اسرائیل تبدیل شده است.

به نوشته این روزنامه عبری زبان، با وجود آن که نظر سنجی‌ها نشان می‌دهند این مسئله اهمیت بسیار زیادی برای رای دهندگان اسرائیلی دارد اما احزاب سنتی هیچ توجهی به هزینه‌های سرسام آور معیشت نداشته یا حداقل آن را در راس اولویت‌های خود قرار نمی‌دهند.

در بخشی از این مقاله آمده است: با وجود آن که جامعه اسرائیل امروز تاکید می‌کند که هزینه‌های سرسام آور معیشتی در اسرائیل آنها را به شدت در تنگنا قرار داده اما سیاستمداران عملا راهکاری برای برون رفت از این مشکل ندارند.

انتهای پیام/

 

مهر/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک