جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲/۸/۲۰۲۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۵۸۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ساعت ۲۰:۴۴

حمایت جهان اسلام از بیت المقدس تا محو اسرائیل

امام جمعه اشخانه گفت: دشمنان انقلاب بدانند که جهان اسلام با قدرت و قوت هر چه تمام تر در حمایت از بیت المقدس محکم تر هستند و تا محو اسرائیل از پا نخواهند نشست.
حمایت جهان اسلام از بیت المقدس تا محو اسرائیل,

به گزارش خبرنگار عصراترک از مانه ک سملقان حجت الاسلام و المسلمین شریعتی نژاد امام جمعه اشخانه درخطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حضور مردم در مجالس سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام باعث تقویت نیروهای انقلابی در سراسر دنیا می شود  و موجب خواری و ذلت بدخواهان نظام جمهوری اسلامی و انقلاب می شود. 


امام جمعه اشخانه تصریح کرد: حضور پرشور مردم ایران در مجالس اباعبدالله علیه السلام اعلان جنگ نرم فرهنگی با دشمنان امام حسین علیه السلام بود که حقانیت منطق دین را به جهان مخابره نمود.


 وی گفت: حمله اسرائیل کودک کش را به غزه و مردم بی گناه فلسطین محکوم می‌کنیم و مجاهدان فلسطین بدانند که راهی به جز مقاومت ندارند و در این مجاهدت و مبارزه تمام نیروهای مقاومت جهان اسلام شما را یاری میکنند. 


امام جمعه اشخانه گفت: دشمنان انقلاب بدانند که جهان اسلام با قدرت و قوت هر چه تمام تر در حمایت از بیت المقدس محکم تر هستند و تا محو اسرائیل از پا نخواهند نشست.

وی افزود:  هرگونه تجاوز و تعدی به سرزمین لبنان با پاسخ محکم و دندان شکن مواجه خواهند شد زیرا تعرض به کشورهای حامی مقاومت جواب و پاسخ پشیمان کننده به دنبال خواهد داشت که پایانش نابودی اسرائیل و آمریکا خواهد بود. 


امام جمعه اشخانه خاطرنشان کرد: قرار گرفتن ماهواره خیام در مدار ۵۰۰ کیلومتری زمین یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی ایران است که با همکاری روسیه اتفاق افتاد این ماهواره پیامش به غربی‌ها و آمریکا حذف تحریم‌ها است و از کار افتادن سلاح تحریم می باشد.
 
وی به بیان چندنکته از  سخنرانی عاشورایی سید مقاومت در روز عاشورا برای مردمان لبنان است پرداخت و گفت: هیچکس به ویژه اسرائیل حق تعدی و تجاوز به سرزمین لبنان را  ندارد - بیعت و پیمان مجدد با امام مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان ولی فقیه با خطاب یا ابن رسول الله و یا ابن الحسین علیه السلام بودکه بسیار برای پیروان نظام و انقلاب آموزنده و جذاب می باشد و همچنین تنها راه آزادی فلسطین مقاومت می باشد این پیام به همه نیروهای مقاومت است که باید آماده باشند برای حذف اسرائیل از پیکر جهان اسلام.

انتهای پیام/ صدیقی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک