یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۸/۱۴/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۷۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ساعت ۱۵:۱

جزییات اعزام زائران به عتبات عالیات/برگزاری دوره عرفه ۱۲ تا ۱۸تیر

معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ضمن اعلام جزییات اعزام زائران به عتبات عالیات گفت: ظرفیت اعزام زائران تا شهریور ماه ۴۵ هزار نفر است.
جزییات اعزام زائران به عتبات عالیات/برگزاری دوره عرفه ۱۲ تا ۱۸تیر,

حجت الاسلام صحبت الله رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه روزانه ۱۰ کاروان با ظرفیت ۴۰ نفر از طریق مرزهای زمینی به عتبات عالیات اعزام می‌شوند گفت: همچنین ۳۰۰ نفر نیز از طریق مرزهای هوایی به عتبات عالیات مشرف می‌شوند.

وی افزود: ظرفیت در نظر گرفته شده برای اعزام زائران به عتبات عالیات تا شهریور ماه ۴۵ هزار نفر است. ثبت نام‌ها نیز از اول تیرماه آغاز شده و تا قبل از اربعین ادامه دارد.

به گفته معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، دوره عرفه نیز از ۱۲ تیر آغاز و تا ۱۸ تیر ادامه دارد که کاروان‌های مخصوص این دوره نیز ثبت نام‌های خود را از طریق سایت سازمان حج و زیارت آغاز کرده‌اند.

رحمانی با تاکید بر اینکه اعزام‌ها فقط از طریق کاروان‌ها انجام می‌شود گفت: در حال حاضر ویزا لغو شده و اعزام‌ها با کاروان صورت می‌گیرد و هیچ فردی به صورت آزاد نمی‌تواند از مرز عبور کند.

وی در خصوص هزینه‌های اعزام زائران به عتبات اظهار داشت: حداقل هزینه اعزام زمینی ۴ میلیون تومان و حداکثر ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است البته فقط با خدمات بیمه و درمان زائران می‌توانند ۳۰۰ هزار تومان پرداخت کنند در این صورت مابقی خدمات به عهده زائر است.

وی گفت: هزینه اعزام هوایی نیز از ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان آغاز می‌شود در مجموع ۶۰ درصد هزینه‌های اعزام هوایی مربوط به بلیط پرواز است.

 

مهر/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک