پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱/۲۷/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۷۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ساعت ۱۰:۰

رایزنی با وزارت خارجه برای کاهش زمان صدور ویزای دانشجویان خارجی

رئیس دانشگاه آزاد از رایزنی با وزارت امور خارجه برای کاهش زمان صدور ویزای دانشجویان خارجی خبر داد.
رایزنی با وزارت خارجه برای کاهش زمان صدور ویزای دانشجویان خارجی,

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی طهرانچی در حاشیه مراسم بزرگداشت مقام والای شهید فخری‌زاده و رونمایی از کتاب «فلسفه اسلامی و فیزیک» که امروز ۸ آذر ماه برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: فخری زاده در جلسات حکمت و فلسفه حضور داشته و در آن دوره که آقای خسروپناه مسئولیت مجموعه را بر عهده داشته در زمینه علم تمدن ساز اقدام کردند و این ویژگی فخری زاده را از دیگر شهدا متمایز کرد.

رئیس دانشگاه آزاد ضمن اشاره به اینکه شهید فخری زاده پلی بین دانشگاه و صنعت دفاعی بود، خاطرنشان کرد: او برای خلق فناوری دفاعی تلاش می‌کرد.

طهرانچی با اشاره به نقل و انتقال دانشجویان گفت: برای دانشجویان کارشناسی ارشد بخشنامه ابلاغ شد و دانشجویان باید برای ثبت تقاضای انتقال در سامانه ثبت نام کنند.

وی درباره افزایش شهریه‌ها توضیح داد و گفت: افزایش شهریه سالانه است در صورت بروز شکایت دانشجویان آن را به واحد دانشگاه اعلام کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره زمان طولانی اخذ ویزای دانشجویان خارجی نیز گفت: در تمام دنیا مساله صدور ویزا برای این دانشجویان نیازمند صرف وقت است که در این رابطه ما با وزارت امور خارجه رایزنی کرده ایم تا این زمان کاهش یابد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک