دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۳۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ساعت ۱۴:۰

۳۶۰۰ طرح در شهرک‌های صنعتی کشور در حال اجراست/ رشد ۱۳ درصدی سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌

گروه استان‌ها- رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در پایان سال ۹۹ در حوزه شهرک‌های صنعتی ۳۲۰۰ طرح در مرحله نصب ماشین‌آلات داشتیم که این تعداد با رشدی ۱۳ درصدی امروز به ۳۶۰۰ طرح رسیده است.
۳۶۰۰ طرح در شهرک‌های صنعتی کشور در حال اجراست/ رشد ۱۳ درصدی سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ‌,
 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ‌گرگان‌، علی رسولیان شامگاه چهارشنبه در نشست با تشکل‌های صنعتی استان گلستان اظهارداشت: گلستان، استان با ظرفیتی به ویژه در بخش صنایع تبدیلی کشاورزی است. در حوزه تولید مرغ و تخم مرغ استان گلستان بخش مهمی از نیاز کشور را تامین می کند.

وی گفت: راه‌آهن اینچه برون - ترکمنستان - قزاقستان نیز یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های استان گلستان است که باید در توسعه اقتصادی استان و به ویژه روابط با اوراسیا و چین مورد توجه قرار گیرد.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: با وجود چالش‌های تحریم و شیوع ویروس منحوس کرونا که ابرقدرت های دنیا را هم به زانو درآورده، صنعت کشور طی چند سال اخیر رشد قابل توجهی داشته که این رشد تنها در سال گذشته بالغ بر 7 درصد بوده و این نشان می دهد که زحمات فعالان این بخش بی‌نتیجه نبوده است.

رسولیان اظهار کرد: در پایان سال 99 در حوزه شهرک‌های صنعتی 3200 طرح در مرحله نصب ماشین‌آلات داشتیم که این تعداد با رشدی 13 درصدی امروز به 3600 طرح رسیده است.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: اگر کشور به دنبال توسعه است این مهم تنها توسط بخش خصوصی محقق می شود و ما باید از سرمایه گذاران حمایت کنیم.

انتهای پیام/581/ش

 
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک