دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۳۱۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ساعت ۱۳:۳۰

چمران: در انتخاب شهردار اختلافی بین منتخبین شورا وجود ندارد/انتخاب شهردار فقط از بین گزینه‌های موجود

عضو منتخب شورای شهر تهران با رد هر گونه اختلاف بین منتخبین شورای شهر تهران در فرایند انتخاب شهردار گفت: قاعدتاً هر کدام از اعضا نظر و سلیقه‌ای دارند اما هیچ اختلافی در این حوزه وجود ندارد.
چمران: در انتخاب شهردار اختلافی بین منتخبین شورا وجود ندارد/انتخاب شهردار فقط از بین گزینه‌های موجود,
 مهدی چمران با اشاره به آغاز بررسی برنامه‌های گزینه‌های تصدی شهرداری تهران اظهار کرد:‌ از امروز صبح جلسات آغاز شده و این جلسات به صورت فشرده ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برنامه‌ گزینه‌های شهرداری تهران توسط منتخبین شورای شهر تهران بررسی و در نهایت امتیازدهی شود.

عضو منتخب شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی انجام شده با منتخبین شورای شهر تهران قرار است از بین گزینه‌های تصدی شهرداری تهران 3 نفری که بیشترین امتیاز را داشته باشند انتخاب و به مرحله بعدی راه پیدا کنند. پیش‌بینین می‌شود این فرآیند تا اوایل هفته آینده ادامه داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال دارد گزینه‌ای خارج از 11 گزینه فعلی شهرداری تهران به عنوان شهردار جدید انتخاب شود گفت: به هیچ عنوان این موضوع مورد نظر منتخبین نیست و شهردار تهران قطعا از بین 11 گزینه شهرداری تهران انتخاب خواهد شد.

چمران اضافه کرد: اسماعیل مقدم، معصومه آباد، جمال آبرومند، مهرداد بذرپاش، محسن پیرهادی، مازیار حسینی، هابیل درویش، علیرضا زاکانی، عباس علی آبادی، رستم قاسمی و علی نیکزاد 11 نفر گزینه شهرداری تهران هستند از بین آنها شهردار انتخاب خواهد شد.

وی با رد هرگونه اختلاف بین منتخبین شورای شهر تهران در فرآیند شهردار تهران تصریح کرد: قاعدتاً هر کدام از اعضا نظر و سلیقه‌ای دارند اما هیچ اختلافی در این حوزه وجود ندارد.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک