دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۳۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ساعت ۱۴:۵۷

محکومیت اقدامات شبکه های ماهواره ای در جریان خوزستان از سوی علمای اهل سنت استان

شورای تقریبی اهل سنت خراسان شمالی در بیانیه ای ضمن محکومیت شدید اقدامات شبکه های تفرقه انگیز در انتشار اخبار دروغ و جعلی از کشتار مردم خوزستان توسط نیروهای خدوم نظامی و امنیتی؛ تمامی مردم ولایتمدار و انقلابی این استان مرزی را به آرامش و پیروی از منویات مقام معظم رهبری دعوت نموده و خواستار پیگیری مطالبات از سوی راهکارهای قانونی شدند.
محکومیت اقدامات شبکه های ماهواره ای در جریان خوزستان از سوی علمای اهل سنت استان,

به گزارش عصراترک در بیانیه مزبور آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
این روزها رسانه های بیگانه وجیره خوار استکبارجهانی و صهیونیست با انتشار تصاویر ساختگی و اخبار جعلی و دروغ از طریق ماهواره درصدد، تشویش اذهان عمومی در بین ملت ایران هستند و می خواهند با این اقدام امنیت این کشور را زیر سوال ببرند و ایران اسلامی را به کشوری همچون سوریه، افغانستان، پاکستان و عراق تبدیل کنند تا بتوانند به اهداف شوم خود را که همانا از بین بردن قرآن و اسلام و برپانمودن حکومت استبدادی می باشد، عملی سازند.

جوانان غیور و ملت فهمیده و برادران و خواهران ما در خوزستان اگر هم مشکلی داشته باشند، باید از طریق قانونی پیگیری نمایند و تخریب و از بین بردن اموال بیت المال و دولتی غیر قانونی است و افرادی که چنین اقداماتی را انجام می دهند و فریب دشمن را می خورند، بدانند که امنیت خط قرمز ملت ایران است.

امروز همه قبول دارند که امنیت در این کشور به واسطه این انقلاب حرف اول را در جهان می زند، اما دشمن توان و چشم دیدن این انقلاب را ندارد و به همین خاطر هر از گاهی با نقشه‌های شوم و نافرجام خود درصدد آسیب رساندن به این انقلاب هستند و امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق شبکه های ماهواره ای(بی بی سی، ایران اینترنشنال، کلمه، رادیو فردا و...) که از طریق آمریکا، اسرائیل، انگلیس و برخی کشورهای عربی ساپورت مالی می شوند؛ منتظر چنین حوادثی هستند تا با بزرگنمایی و دروغ پراکنی شرایط را ملتهب نشان دهند.
 باید به این مهم توجه داشته باشیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچگونه دشمنی با مردمش ندارد و دلسوز آنهاست و افراد بیگانه در خارج از کشور و جیره خواران مستکبرین باید بدانند با این ترفندها و  اقدامات نمی توانند در وحدت شیعه و سنی ایران خللی ایجاد کنند. به حمد خداوند متعال این انقلاب زیر سایه لطف خدا و رهبری فرزانه و نیروهای جان برکف همیشه مقاوم و پابرجا در مقابل تمامی توطئه ها ایستاده و خواهد ایستاد.

من الله توفیق
 
شورای تقریبی اهل سنت خراسان شمالی

31تیرماه1400

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک