جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۷/۳۰/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس دیدنی ها | کد خبر: ۲۸۴۰۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ساعت ۸:۲۹
گزارش تصویری؛

طبیعت زیبای مسیر گرمک چخماقلو در مانه و سملقان

 درخت از مهم ترین عناصر زیست محیطی است که به کاهش آلودگی هوا و داشتن هوای پاک همراه با اکسیژن کمک می کند در جهان درختان اعجاب انگیز زیادی وجود دارند که بسیار زیبا و حیرت انگیز اند.

به گزارش عصر اترک، شهرستان مانه و سملقان به مركزيت شهر آشخانه از نظر جغرافیایی به دو قسمت کوهستانی و دشتی تقسیم می­ شود. بخش کوهستانی عمدتاً در جنوب و جنوب غربی شهرستان قرار گرفته و کوه­های قورخورد و حسن­بگ در این محدوده قرار می­ گیرند.

بهار فصل زندگی دوباره طبیعت است و جلوه های زیبای طبیعت را به خوبی می توان در بهار مشاهده کرد.از زیباترین و پرثمرترین نعمات الهی که مظهر حیات و سرزندگی است، می توانه به درخت اشاره کرد که بخش اعظم نیاز های انسان را برآورده می کند. درخت از مهم ترین عناصر زیست محیطی است که به کاهش آلودگی هوا و داشتن هوای پاک همراه با اکسیژن کمک می کند در جهان درختان اعجاب انگیز زیادی وجود دارند که بسیار زیبا و حیرت انگیز اند.

در بهار به راحتی می توانید از طبیعت زیبای محیط زندگی خود لذت ببرید و روحیه ای تازه بدست بیاورید و لی کماکان مراقب باشید که این طبیعت به دست ما، دچار خسران و ضرر نگردد. درادامه توجه شما را به طبیعت زیبای و منظره درختان شهرستان مانه و سملقان دعوت میکنیم.

 

انتهای پیام/ زهرا رضائی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک