جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۷/۳۰/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۶۴۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ساعت ۱۰:۵۵

۳۵۰ معلم پویا خراسان شمالی تقدیر شدند

مسئول بسیج فرهنگیان خراسان شمالی گفت: به مناسب هفته امور تربیتی۳۵۰ معلم جهادگر خراسان شمالی توسط سازمان بسیج فرهنگیان تقدیر شدند.
۳۵۰ معلم پویا خراسان شمالی تقدیر شدند,

رسول افضل جو در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: در خراسان شمالی معلمان فراوانی وجود دارند که به صورت حضوری و مجازی از ۱۵ شهریور تا کنون در عرصه تعلیم و تربیت به صورت چشم گیری گام های استواری برداشته اند .

وی افزود: از این تعداد ۳۵۰ نفر در روستاهای مرزی و حاشیه شهرها به صورت شاخص طبق ارزیابی های به عمل آمده شناسایی شده و تقدیر شدند.

افضل جو گفت: این حرکت باعث ایجاد روحیه و قوت قلب برای معلمان در عرصه تعلیم و تربیت خواهد شد.

مسئول بسیج فرهنگیان خراسان شمالی با اشاره به اینکه  در سند تحول، عرصه تعلیم و تربیت یکی از عرصه های تعالی کشور می است و معلم میدان دار اصلی آن هستند، خاطرنشان کرد: تقدیر و تجلیل از معلمان، وظیفه همگانی است وباتوجه به اینکه در شرایط کرونا به جبهه ی دانایی توجه کم تری شده است، در این راستا سازمان بسیج فرهنگیان در جهت اجرای سند تحول و رشد تعلیم و تربیت، به اجرای این برنامه که از اهداف پویش لبخند رضایت می باشد، اقدام کرده است.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک