جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۷/۳۰/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۶۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ساعت ۹:۱۲
سرپرست صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی:

بافندگان خراسان شمالی با خوشه فرش دست بافت همراهی نمی کنند

محسن صابری گفت: هیچ یک از بافندگان شرکت کننده در خوشه فرش دستبافت حاضر به همکاری نشدند تا شبکه تامین مواد اولیه، شبکه بازاریابی و آماده سازی زیرساخت های چرخه تولید فرش دست بافت را در استان ایجاد کنیم.
بافندگان خراسان شمالی با خوشه فرش دست بافت همراهی نمی کنند,

محسن صابری، سرپرست صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به تشکیل خوشه فرش دست بافت خراسان شمالی در سال 89 اظهار کرد: این خوشه طی مدت سه سال اجرایی شد.

 

صابری گفت: طی مدت سه سال آموزش به روز رسانی بافندگان و اعضای شرکت های تعاونی حوزه فرش دست بافت استان، آموزش آشنایی آنان با سلیقه بازار همچنین حمایت از متقاضیان برای شرکت در نمایشگاه های بین المللی را اجرایی کردیم.

 

با این وجود، وی تصریح کرد: هیچ یک از این بافندگان شرکت کننده در این خوشه حاضر به همکاری نشدند تا شبکه تامین مواد اولیه، شبکه بازاریابی و آماده سازی زیرساخت های چرخه تولید فرش دست بافت را در استان ایجاد کنیم.

 

سرپرست صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، اعمال تحریم ها بر کشور، صادرات ناپایدار، عدم اطمینان به بدست آوردن بازار بین المللی دائم برای فروش محصولات خود را از علل عدم همراهی آنان برشمرد.


انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک