یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۴/۱۸/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۵۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ساعت ۱۲:۳۰

صدور پروانه فعالیت موسسه فرهنگی و هنری «شب سرشت مهتاب هنر»

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: پروانه فعالیت موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره «شب سرشت مهتاب هنر» در شیروان صادر شد.
صدور پروانه فعالیت موسسه فرهنگی و هنری «شب سرشت مهتاب هنر»,

به گزارش پایگاه خبری شیروان، ابراهیم عباسپور اظهار داشت: به استناد ماده 25 ضوابط و مقررات تأسیس مراکز، موسسات، کانون ها و انجمن های فرهنگی و هنری و نظارت بر فعالیت آن ها مصوب هشتم آبان ماه سال 75 شورای عالی انقلاب فرهنگی و اساسنامه ثبت شده به شماره 193 اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی، پروانه موسسه فرهنگی و هنری «شب سرشت مهتاب هنر» به مدیر مسئولی «کبری ساعد» صادر شد.

 

وی بیان کرد: پروانه فعالیت موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره «شب سرشت مهتاب هنر» دارای اعتبار یک سال با موضوعات برگزاری همایش، گردهمایی، سمینار و همکاری در برپایی نمایشگاه و جشنواره های فرهنگی و هنری و مشارکت در برگزاری همایش ها و سمینارهای تخصصی از طریق خدمات فرهنگی و هنری صادر شد.

 

عباس پور خاطرنشان کرد: این مجوز از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی به مدت یک سال برای مدیر مسئول موسسه شب سرشت مهتاب هنر صادر شد.

 

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک