چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۳/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۹۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ساعت ۱۵:۱

بیمه‌های تکمیلی به طرح نسخه الکترونیک متصل می شوند

مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی، گفت: بیمه‌های تکمیلی همین هفته به سامانه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی متصل خواهند شد.
بیمه‌های تکمیلی به طرح نسخه الکترونیک متصل می شوند,

شهرام غفاری، در گفتگو با شبکه خبر سیما، درباره طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی در مراکز درمانی کشور، اظهار داشت: بیمه شدگان تامین اجتماعی دیگر نیازی به ارائه دفترچه بیمه در مراکز درمانی طرف قرار داد این سازمان ندارند و می‌توانید با کارت ملی به این مراکز مراجعه کنند. همچنین کسانی که دفترچه بیمه دارند، تا آخرین برگ دفترچه می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی افزود: دلیل این اقدام جلوگیری از حدود ۶۰ میلیون مراجعه برای تمدید و دریافت دفترچه جدید به کارگزاری‌های بیمه تامین اجتماعی بود.

غفاری درباره روش‌های جایگزین نسخه نویسی الکترونیکی، گفت: سرنسخه پزشک هم مشروط به نوشتن کد ملی بیمه شده در آن، مورد قبول تامین اجتماعی خواهد بود.

مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی افزود: این طرح بر پایه طرح نسخه الکترونیک سوار شده اما نسخه نویسی الکترونیک اجبار نیست، بلکه صرفا بستر این کار فراهم شده است. از روش سرنسخه پزشک می‌توان به جای نسخه الکترونیکی استفاده کرد.

وی درباره نحوه استعلام اعتبار بیمه مراجعه کنندگان، گفت: پزشکان می‌توانند از طریق سامانه *۴*۱۴۲۰# یا سایت medical.tamin.ir استعلام‌های لازم را به سریع ترین روش انجام دهند.

غفاری تاکید کرد: بیمه‌های تکمیلی نیز طی همین هفته به سامانه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی متصل خواهند شد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر

دیدنی ها