جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲/۲۶/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۴۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ساعت ۱۲:۴۳
‌فرمانده نیروی زمینی سپاه:

دشمن ‌امروز در مقابل نیروهای مسلح ایران دیگر ‌قدرت جسارت ندارد / امنیت مرزها‌ کم‌نظیر‌ است‌

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: امروز‌ دشمن ‌در مقابل دستیابی نیروهای نظامی کشور اعم از سپاه و ارتش به مولفه‌های قدرت جسارت خود را از دست داده است.
دشمن ‌امروز در مقابل نیروهای مسلح ایران دیگر ‌قدرت جسارت ندارد / امنیت مرزها‌ کم‌نظیر‌ است‌,
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور صبح امروز در جمع فرماندهان و پرسنل سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه‌ توطئه دشمنان علیه نظام اسلامی تمام نشدنی است، اظهار داشت:‌ لازمه محو این توطئه‌ها، دستیابی به مولفه‌های قدرت در عرصه بین‌المللی است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز‌ دشمن ‌در مقابل دستیابی نیروهای نظامی کشور اعم از سپاه و ارتش به مولفه‌های قدرت جسارت خود را از دست داده است.

وی شرط بازداندگی را قدرت عنوان کرد و افزود: برای آنکه دشمن همواره در مقابل اراده ملت ایران زانو بزند باید به مولفه‌های قدرت بیش از پیش دست یابیم و در این راه به جد اقدام کنیم.

وی با بیان مولفه‌های قدرت به فرمایش مقام معظم رهبری استناد کرد و ادامه داد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند "لازمه قوی شدن کشور این است که کشور ما در همه حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، نظامی قدرتمند شود." و تمام تلاش نیز باید آن باشد که این فرمان را در تمام جوانب به اجرا در آوریم و به آن دست پیدا کنیم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در ادامه به امنیت پایدار مرزهای کشور خاصه مرزهای استان ایلام اشاره و خاطرنشان کرد: امنیت مرزهای کشور در دنیا ‌کم‌نظیر است.

سردار پاکپور با اشاره به رشادت‌های مردم ایلام در دوران دفاع مقدس تصریح کرد:‌ علاوه بر رشادت دیروز جوانان ایلامی در دوران دفاع مقدس امروز شاهد حضور جوانان ایلامی در عرصه‌های مختلف کشو ر هستیم که این افتخاری برای استان ایلام است.

سردار پاکپور ‌در پایان خدمات سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام را در مردم‌داری، ارائه خدمات به مردم و تلاش در محرومیت‌زدایی ایلام را قابل تقدیر عنوان کرد و گفت: افتخار سپاه این است که از مردم و برای مردم و در کنار مردم است.

انتهای پیام/18/ش

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک