جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۳۲۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ساعت ۱۱:۵۵
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) :

اجرای پروژه راه میامی_بجنورد نیازمند فراهم شدن مقدمات است

سردار سعید محمد با اعلام آمادگی قرارگاه خاتم برای تکمیل و اجرای پروژه راه بجنورد- میامی گفت: آغاز این پروژه نیازمند فراهم شدن مقدمات از سوی وزارت راه و شهرسازی است.
اجرای پروژه راه میامی_بجنورد نیازمند فراهم شدن مقدمات است,

به گزارش عصراترک، سردار سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) پیش از ظهر امروز  با حضور در محل پروژه محور بجنورد-میامی-تهران در جمع مسئولان و اصحاب رسانه خراسان شمالی اظهار داشت: یکی از پروژه های مهم در خراسان شمالی راه ارتباطی این استان با سمنان و راه بجنورد به میامی است که سال هاست در دستور اجرا قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون علی رغم پیگیری های صورت گرفته حجم کار انجام شده در این محور ناچیز بوده است، گفت:  براساس هماهنگی با استاندار خراسان شمالی و بررسی های به عمل آمده وزارت راه و شهرسازی، برنامه ریزی به این منوال است که مراحل قرارداری و قانونی کار طی شود تا در موعدی که مقرر شده است طی دو تا سه ماه آینده کارهای قرارداری به ثمر برسد.

سردار محمد خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم الانبیا اعلام آمادگی دارد که در یک اقدام جهادی آرزوی دیرین مردم خراسان شمالی را در کوتاه ترین زمان انجام دهد، که در صورت رفع مسائل قراردادی این کار با جدیت توسط قرارگاه ادامه پیدا می کند و به فاز اجرا می رسد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) خاطرنشان کرد: در حال حاضر باید توسط متولی راه و شهرسازی به عنوان متولی اصلی کار قرارداد امضا و مراحل قانونی طی شود تا قرارگاه بتواند در کمترین زمان ممکن پروژه را اجرایی کند.

سردار محمد با اشاره به اینکه قرارگاه خواستار این است که در استان های کمتر برخوردار و مرزی بیشتر ورود داشته باشد، گفت: تاکنون در استان خراسان 10 پروژه به همت قرارگاه خاتم اجرایی شده است.

وی تصریح کرد:  حضور قرارگاه خاتم در استان ها براساس ردیف های پروژه هایی است که دولت تعیین می کند.

وی یادآور شد:  چنانچه وزارت راه و شهرسازی این پروژه را تعیین تکلیف کند، قرارگاه تعهد می دهد که تامین اعتبار هم به همت خاتم انجام شود منوط به اینکه قرارداد به ثمر برسد.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک