پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲/۳/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۲۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ساعت ۱۶:۱۳

گزارش تسنیم نتیجه داد؛ مشکل پذیرش نخبه نابینا در دانشگاه فرهنگیان حل می‌شود+ فیلم

گروه استان‌ها- با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی نماینده گناباد در مجلس قرار است مشکل نخبه نابینای گناباد برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان برطرف شود.
گزارش تسنیم نتیجه داد؛ مشکل پذیرش نخبه نابینا در دانشگاه فرهنگیان حل می‌شود+ فیلم,
14 آبان ماه بود که خبرگزاری تسنیم بر روی خروجی خود خبری از عدم پذیرش نخبه گنابادی در دانشگاه فرهنگیان به دلیل نابینا بودن قرار داد و از آن روز واکنش‌های زیادی این خبر به همراه داشته است.

همه مسئولین استانی و کشوری پای کار این نخبه آمدند از معتمدیان استاندار خراسان رضوی گرفته تا محمد صفایی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر آموزش و پرورش تا این نخبه گنابادی به آرزوی کودکی خود برسد.

محمد صفایی با سفر به حوزه انتخابیه خود در اولین روزها به دیدار این نخبه گنابادی رفت و در این دیدار طی تماسی با احمد لاشکی معاون وزیر آموزش و پرورش در جریان آخرین قرار گرفت و در همین دیدار اعلام شد در هفته آینده جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار خواهد شد و طی قول‌هایی که مسئولین داده‌اند مشکل نرگس خدادادی حل می‌شود.

در زیر شاهد دیدار محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان با این نخبه نابینای گنابادی هستید که آخرین اقدامات صورت گرفته بیان می‌شود:

انتهای پیام/ تسنیم 

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک