جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۲۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ساعت ۱۷:۴۵
نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی:

انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم یک سند بزرگ توسعه ای برای خراسان شمالی است

محمد وحیدی، با اشاره به اینکه این تفاهم نامه در قالب یک سند بزرگ توسعه ای برای استان خراسان شمالی تلقی می شود، گفت: همانطور که این قرارگاه در کشور به خوبی درخشیده است قطعا در استان خراسان شمالی نیز می تواند این اتفاقات به خوبی رقم بخورد.
انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم یک سند بزرگ توسعه ای برای خراسان شمالی است,

به گزارش عصراترک، محمد وحیدی، نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان‌شمالی اظهار داشت: امروز تفاهم نامه ای بین استان خراسان شمالی و قرارگاه خاتم الانبیاء با اعتباری بالغ بر ۲۵ هزار میلیارد تومان در حوزه های مختلف آب، راه، بهداشت و درمان، راه اهن، کشاورزی، ورزش ، صنعت و معدن به امضا رسید.

وی با اشاره به اینکه این تفاهم نامه در قالب یک سند بزرگ توسعه ای برای استان خراسان شمالی تلقی می شود، گفت: همانطور که این قرارگاه در کشور به خوبی درخشیده است قطعا در استان خراسان شمالی نیز می تواند این اتفاقات به خوبی برقرار شود.

وحیدی با بیان اینکه این تفاهم نامه مسئولیت سنگینی را برای همه ایجاد کرده است، گفت:  آبروی این تفاهم نامه در اجرای بند بند آن است تا طعم آن در کام مردم شیرین شود لذا باید تامین بار مالی در سطح ملی و استانی باشد و‌مجوزات لازم برای اجرای تفاهم نامه گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: امید است با اجرای این تفاهم نامه رویکرد خوبی در استان خراسان شمالی رقم بخورد و به استانی با قابلیت هایی که دارد به توسعه همه جانبه برسد.

 

 انتهای پیام./ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک