یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲/۸/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۵:۱۰:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۲۶ - اذان مغرب:۱۶:۴۳:۰۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۱۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ساعت ۱۳:۵۱

چهار گروه جهادی در راز و جرگلان آغاز به کار کردند/ پیش بینی ارائه خدمات پزشکی به ۱۰ هزار نفر از نیازمندان

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان راز و جرگلان در افتتاحیه گروه های جهادی راز و جرگلان ازآغاز به کار چهار گروه جهادی در این شهرستان خبر داد.
چهار گروه جهادی در راز و جرگلان آغاز به کار کردند/ پیش بینی ارائه خدمات پزشکی به 10 هزار نفر از نیازمندان ,

به گزارش عصراترک، افتتاحیه اردوهای جهادی بسیج به شهرستان راز و جرگلان با حضور سرهنگ شجاع، مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی، جانشین سپاه شهرستان راز و جرگلان، مسئولان شهرستان، علمای اهل تسنن و مردم همزمان با عید سعید قربان در مصلی روستای حصارچه بخش جرگلان برگزار شد.

 

یاسر قدیمی، جانشین ناحیه مقاومت بسیج راز و جرگلان در آئین افتتاحیه ازآغاز به کار چهار گروه جهادی در راز و جرگلان خبر داد و گفت: گروه های جهادی روح الله دانشگاه امیرکبیر، وارثین دانشگاه شهید بهشتی، گروه پزشکی فائزین و طلوع حق در مناطق محروم و آسیب دیده از سیل خدمات رسانی را از مرداد ماه آغاز کرده اند و تا شهریور ادامه دارد.

 

وی افزود: این گروه های جهادی در دو دهستان راستقان و حصارچه خدمات رایگان از قبیل پزشکی، دندانپزشکی، عمرانی، آبادانی، فرهنگی و تربیتی به نیازمندان شناساسی شده ارائه می دهند.

 

قدیمی با بیان اینکه خدمات پزشکی و دندانپزشکی گروه جهادی فائزین از پزشکان 13 استان کشور در شهرستان یافته اند، عنوان کرد: پیش بینی شده این گروه 50 نفره خدمات بهداشتی و درمانی شامل دندانپزشکی، پزشک عمومی، قلب، زنان، اطفال، فوق تخصص غدد، روانپزشک، مامایی و دامپزشکی با تحت پوشش قراردادن 10 هزار نفر از نیازمندان شهرستان مشغول به خدمت رسانی شوند.

 

جانشین سپاه شهرستان راز و جرگلان اضافه کرد: گروه های جهادی دانشگاه های امیرکبیر و شهید بهشتی تهران با حضور 300 نفر از دانشجویان این دانشگاه ها در زمینه های عمرانی، آبادانی، فرهنگی، بهداشتی و اقتصاد مقاومتی خدمت رسانی می کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: با همکاری کمیته امداد امام (ره) شهرستان، طبق برنامه ریزی های انجام شده، در این مدت چهار پروژه عمرانی توسط این گروه های جهادی به اتمام می رسد.

 

قدیمی  با اشاره به اهداف گروه های جهادی اظهار کرد: شرکت در گروه های جهادی باعث خودسازی، کاهش شکاف سطوح جامعه، پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری  در نهایت ایجاد انگیزه برای خدمت به مردم می شود.

 

انتهای پیام / فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک