پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۶:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۵۸
بجنورد
۳۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ساعت ۶:۲۶

کمک ۱۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران به استان‌های سیل زده

بر اساس مصوبه امروز شورای شهر تهران به شهرداری اجازه داده شد تا سقف ۱۰ میلیارد تومان به سیل‌زدگان استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان کمک کند.
کمک ۱۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران به استان‌های سیل زده,

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در یکصد و سی و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران، بعد از اظهارات حناچی شهردار تهران درباره لایحه مجوز به شهرداری تهران برای کمک به سیل زدگان استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان اعضای شورای شهر ضمن تصویب دو فوریت این لایحه، به شهرداری تهران اجازه دادند از محل صرفه جویی در هزینه‌کرد ردیف‌های بودجه سال 98 نسبت به کمک به سیل زدگان استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان تا سقف 100 میلیارد ریال هزینه کند. همچنین شهرداری تهران مکلف شد پایان  هر فصل گزارش عملکرد هزینه کرد این اعتبار را به شورا ارائه دهد.

محمد جواد حقشناس رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران در دفاع از لایحه دوفوریتی کمک شهرداری به مناطق سیل زده، اظهار داشت: ابعاد خسارات و ویرانی سیل‌های اخیر بسیار گسترده بوده است و بسیاری از هموطنان ما جانباخته یا بیخانمان شده‌اند بنابراین نیازمند کمک‌های بسیار گسترده و جدی هستند.

وی ادامه داد: بدون بسیج همه ظرفیت‌های دولتی و اجتماعی نمی‌توان حتی بخش کوچکی از نیازهای گسترده هموطنان  را تامین کرد‌. این لایحه و نتایج حاصل از بسیج نیروها و امکانات شهرداری از جمله اعزام نیرو به مناطق سیل زده نقش مهمی در کسب آمادگی و تجربیات لازم در مدیریت بحران‌های احتمالی در آتیه خواهد داشت.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک