پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۷/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۶:۲۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۵۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۱:۵۸
بجنورد
۳۹° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۹۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ساعت ۵:۳۶

تاثیر بارندگی های اخیر بر بازار میوه و تره باربجنورد/ حمل میوه و تره بار به بجنورد کند شد

رئیس اتحادیه میوه و تره بار بجنورد به تشریح قیمت میوه و صیفی جات در میدان میوه و تره بار بجنورد پرداخت و گفت: تورم، برهم خوردن وضعیت عرضه و تقاضا در بازار میوه و تره بار همچنین بروز سیلاب های اخیر از علل اصلی افزایش قیمت ها است.
تاثیر بارندگی های اخیر بر بازار میوه و تره باربجنورد/ حمل میوه و تره بار به بجنورد کند شد,

اسماعیل وحدانی، رئیس اتحادیه میوه و تره بار بجنورد در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: در حال حاضر نیز انتقال میوه و صیفی جات به میدان بار بجنورد با کمبود کامیون و حمل آنها به بجنورد مواجه هستند.

 

وحدانی افزود: در میدان بار بجنورد قیمت سیب زمینی تازه جیرفت کیلویی بین چهار هزار تا چهار هزار و 200 تومان، سیب زمینی اصفهان کیلویی سه هزار و 500 تومان، پیاز جیرفت کیلویی هشت هزار و 500 تومان و بادمجان یزد نیز کیلویی چهار هزار و 500 تومان بوده اند.

 

وی ادامه داد:  قیمت هویج دزفول کیلویی چهار هزار و 500 تومان، کلم دزفول کیلویی پنج هزار و 500 تومان، خیار گلخانه ای یزد کیلویی بین چهار هزار تا چهار هزار و 500 تومان، گوجه فرنگی میناب نیز کیلویی بین سه هزار تا سه هزار و 500 تومان بوده اند.

 

وی خاطر نشان کرد: در میدان بار بجنورد قیمت فلفل دلمه ای سبز ورامین کیلویی چهار هزار و 500 تومان بود.

 

وی افزود: البته روز گذشته در میدان بار بجنورد فلفل دلمه ای رنگی که بیشتر مورد مصرف پیتزا فروشی ها است، موجود نبود و قیمت موز درجه یک کیلویی 11 هزار و 500 تا 12 هزار تومان، قیمت سیب درختی درجه یک دماوند کیلویی 10 هزار تومان و قیمت هندوانه میناب نیز کیلویی هزار تا هزار و 300 تومان بود.

 

وی تورم، برهم خوردن وضعیت عرضه و تقاضا در بازار میوه و تره بار همچنین بروز سیلاب های اخیر را از علل اصلی افزایش قیمت این اقلام در میدان بار بجنورد برشمرد.

 

وی افزود: هر دو یا سه روز قیمت میوه و تره بار به علل اشاره شده در میدان بار بجنورد تغییر می کنند.

 

رئیس اتحادیه میوه و تره بار بجنورد خاطر نشان کرد: طی چند روز اخیر ،حمل میوه و تره بار از استان های مبدا به مقصد میدان بارهایی از جمله بجنورد با کمبود کامیون و انتقال میوه و تره بار مواجه شده اند.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک