چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۲/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۱:۴۱ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۲۰ - اذان مغرب:۲۰:۰۹:۱۴
بجنورد
۱۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۳۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ساعت ۱۳:۱۲
آیت‌لله خاتمی:

مقاومت،تنها راه نجات کشور از جنگ اقتصادی است

امام‌جمعه موقت تهران گفت: دشمنان این ملت پای خود را بر روی گلو ملت گذاشتند و هر چه عقب‌نشینی بیشتر شود فشار وارده آن‌ها بیشتر می‌شود و در این شرایط جنگ اقتصادی ،تنها راه نجات، استفاده از نسخه شفاء‌بخش مقاومت است‌.
مقاومت،تنها راه نجات  کشور  از جنگ اقتصادی است,

به گزارش خبرنگار عصر اترک ، آیت‌الله سیداحمد خاتمی در مراسم سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان خراسان‌شمالی اظهار داشت: اجتماع و راهپیمایی امروز مردم استان معمولی نبود و نشان از وحدت و همدلی دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه سفر مقام معظم رهبری به استان برکات فراوانی برای کشور داشت، افزود: در آن روزهای سفر همه نگران فشار تحریم‌ها به کشور بودند اما هم استقبال آن‌ روزهای مردم استان در 19 مهر 91 از رهبر معظم انقلاب و هم اجتماع امروز مردم این خطه، هدفمند و نشان از ولایت‌مداری مردم استان دارد.

وی با اشاره به حضور مردم تصریح کرد: مردم استان در آن‌ روزها با استقبال از شخصیت بزرگ اسلامی حمایت خود را از نظام اسلامی اعلام داشتند و امروز هم با این اجتماع اعلام داشتند که علی‌رغم تمام تهدیدات معاندان اسلام همواره پایبند به ولایت و اصل نظام هستند.

آیت الله خاتمی گفت: تلاش دشمن این است که مردم در صحنه نباشند اما مردم این استان اهل بصیرت هستند و خوب می‌دانند که باید در صحنه بمانند تا توطئه‌ها خنثی شود و از نظام اسلامی تا آخرین نفس و نفر دفاع خواهند کرد.

امام‌جمعه موقت تهران ادامه داد: مردم کشور به سران استکبار که خیز برداشتند تا مردم و نظام را هدف بگیرند تودهنی خواهند زد و نمی‌توانند مردم را از نظام اسلامی جدا کنند چراکه مردم خوب می‌دانند که نظام سلطه با تحریم دارو به جان مردم افتادند.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه امروز مردم جمهوری اسلامی در وسط چهار جنگ قرار دارند، خاطرنشان کرد: یکی از جنگ‌هایی که مردم باید با آن مقابله کنند جنگ فرهنگی است که متاسفانه دنیای استکبار مدام در آن می‌جنگد،همچنین مهمترین جنگ امروز جنگ اقتصادی است که می‌خواهد داد مردم را از پای دربیاورد تا ضد‌انقلاب بر کشور مسلط شود بنابراین مسئولان باید باور داشته باشند که امروز جنگ اقتصادی در کشور حاکم است.

وی ادامه داد: نظام اسلامی امروز در مسیر اوج و کمال است و این نظام استکبار است که در حال سقوط است بنابراین جنگ روانی یکی دیگر از این جنگ‌های مهم امروزی است.

وی تاکید کرد: در جنگ رسانه‌ای نیز نظام استکبار در ساخت دروغ و کذب فوق تخصص هستند بنابراین استکبار باید بدانند که ملت ایران هیچ‌گاه خسته نمی‌شوند و با عنایت به خدا دشمن را خسته خواهند کرد.

امام جمعه موقت تهران نسخه مقاومت را نسخه شفاءبخش این ملت دانست و بیان داشت: دشمنان این ملت پای خود را بر روی گلو ملت گذاشتند و هر چه عقب‌نشینی بیشتر شود فشار وارده آن‌ها بیشتر می‌شود،  آن‌ها نشان دادند که تحت تاثیر آمریکا هستند لذا باید به نسخه مقاومت فکر کرد چراکه تنها راه نجات، استفاده از نسخه شفاء‌بخش مقاومت است‌.

وی تصریح کرد: استقبال مردم در 19 مهر 91 نشان از بیعت عملی با ولایت دارد، هرچه شیطنت‌های شبکه‌های رسانه‌ای معاند بیشتر شود محبوبیت رهبر انقلاب بیشتر خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هم امام خمینی (ره) و هم مقام معظم رهبری با سیاه‌نمایی مخالف بوده و هستند، افزود: اقدامات مهم و هدفمند را باید برای مردم تبیین کرد تا مردم روز‌به‌روز امیدوارتر شوند. همچنین خط امام و ولایت به‌معنای تسلیم نشدن در برابر استکبار جهانی است و قطعاً ترامپ گور‌به‌گور خواهد شد و نظام اسلامی خواهد ماند‌.

آیت‌الله خاتمی راه مقاومت را ایستادگی و خستگی‌ناپذیری دانست و بیان داشت: دشمن خستگی و بی‌نشاطی ملت را می‌خواهد و درصدد این است که "ما نمی‌توانیم" را بر مردم القا کند، اما امروز مردم با اجتماع خود و با شعار می‌توانیم بر استکبار جهانی غلبه می‌کنند چراکه مردم چهل سال پای علم انقلاب ایستادند و دشمن را از پای در آوردند و چهل سال دیگر را هم به لطف خدا پشت سر خواهیم گذاشت.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک