پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۰:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۲۴ - اذان مغرب:۲۰:۱۰:۰۵
بجنورد
۱۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۳۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ساعت ۱۲:۵۲

هشتگ # ۱۹ _مهر ترند یک توییتر شد

کاربران فضای مجازی استان در شبکه های اجتماعی به استقبال #19مهر سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان رفتند و باعث شدند این هشتگ موضوع پربحث شبکه های اجتماعی و ترند یک توییتر شود.
هشتگ # 19 _مهر ترند یک توییتر شد,

به گزارش عصر اترک، 19 مهر ماه، یک روز تاریخی برای مردم خراسان شمالی محسوب می شود. در این روز رهبر انقلاب، حضرت ایت الله خامنه ای به این استان سفر کرد و چند روزی را میهمان مردم ولایت مدار، مهمان نواز و فرهیخته خراسان شمالی بود.

اینک شش سال از این رویداد بزرگ برای استان گذشته اما هنوز هم وقتی این روز فرا می رسد، مردم یاد آن خاطره ی شیرین می افتند. برخی از کاربران فضای مجازی اعم از دانشجویان و سایر اقشار مردم در سالروز سفر مقام معظم رهبری وارد عمل شدند و به حضور ایشان اشاره کردند و از خاطرات و تاثیرات آن سفر گفتند، استقبال از #19 _ مهر در فضای مجازی به حدی رسید که ترند برتر توییتر شد.

 

حسین اکبری دانشجوی دانشگاه بجنورد در صفحه توئیتر خود نوشت: 19 مهر 91 وضعیت اقتصادی بدی را شاهد بودیم، دقیقا همانند اکنون بنا بود رهبر انقلاب اسلامی به خراسان شمالی بیایند، خیلی ها میگفتند مردم ناراضی هستند و به استقبال نمی آیند اما برعکس شد.

این خیال که که مردم از رهبر و نظام زده شده اند سال هاست که در ذهن دشمنان باطل شده است.

 

کاربر مهدی تقی زاده نوشت: اگر #خون دادن برای خمینی زیباست، #خون دل خوردن برای خامنه ای زیباتر است. 19مهر سالروز ورود رهبری به #استان خراسان شمالی گرامیباد

 

کاربر محمد حسین محمدزاده نوشت: روزی که بهار در زمستان رخ نشان داد

 

کابر محمودیان نوشت: ای کاش زمان در ۱۹ مهر سال ۹۱ برای ما خراسان شمالی ها متوقف می شد

 

کاربر امینه به مناسبت فرا رسیدن این روز شعری را به مقام معظم رهبری هدیه کرد و نوشت: ‏در كشور عشق مقتدا خامنه ايست، فرماندهي كل قوا خامنه ايست، ديروز اگر عزيز مصر يوسف بود، امروز عزيز دل ما خامنه ايست  #19مهر #خراسان_شمالی

مهدی علیپور، دانشجوی دانشگاه بجنورد در صفحه توئیتر خود نوشت: ‏۶ سال از سفر تاریخی مقام معظم رهبری میگذره و در این مدت روز به روز شاهد پیشرفت و ترقی استان هستیم و این از برکات حضور حضرت آقا در بین ماست. آینده از آن ماست. #خراسان_شمالی #19مهر

 

رضا اصغری حضور مردم گفت و نوشت: ‏کمترکسی در #خراسان_شمالی پیدا میشودکه #19مهر سال ۱۳۹۱ را به خاطر نداشته باشد. سالی که با ورود مقام معظم رهبری برکت خاصی استان را متبرک کرد. مردم با اینکه آن سال وضعیت اقتصادی خوبی نداشتند استقبال پرشوری از نایب امام زمان (عج) کردند و نشان دادند که حتی در بدترین وضع همراه رهبر هستند.

امیر گریوانی نیز نوشت: ‏مگر می شود با آمدن یک نفر دنیا زیبا شود آرامش، عدالت و صلح. من باور دارم چون در مقیاس کوچک تر دیدم این را. #19مهر #خراسان_شمالی

 

محمد قربانی با توییت کردن: ‏19 مهر سالروز سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی که باعث پیشرفت 20 ساله استان شد ، کاش با سفر دیگر مسئولان به استان هم شاهد پیشرفت خراسان شمالی باشیم. #19مهر #خراسان_شمالی، تلنگری به مسئولان زد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک