چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۰۷:۱۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۶:۵۲
بجنورد
۷° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۸۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ساعت ۱۲:۱۹

کومیته تیمی مردان به دیدار نهایی راه یافت

در آغاز مبارزات روز سوم از یازدهمین دوره رقابتهای کاراته دانشجویان جهان تیم مردان ایران با کسب سه پیروزی متوالی راهی مبارزه نهایی شد.
کومیته تیمی مردان به دیدار نهایی راه یافت,

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این مسابقات که از روز پنجشنبه با حضور ۳۲۹ کاراته کا از ۳۳ کشور در شهر کوبه ژاپن آغاز شده، مردان کومیته تیمی کشورمان موفق به حضور در مبارزه نهایی شدند. 

این تیم با ترکیب صالح اباذری، مهدی خدابخش، یونس نوروزی، مهدی قراری زاده، مهدی رحیمی نژاد، میلاد بهمنی و مهدی قاهری به روی تاتامی رفت و در سه مبارزه متوالی فرانسه، مالزی و لهستان را با نتایح مشابه ۳ بر صفر شکست داد و به دیدار پایانی صعود کرد. 

تیم دانشجویان کشورمان برای کسب مدال طلا به مصاف ژاپن میزبان مسابقات خواهد رفت. بعد از دیدار نیمه نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا، این دومین تقابل کاراته ایران و ژاپن در بخش تیمی و در طول یک هفته گذشته می باشد.

پیش از این ملیکا احدی، آویشن باقری، صالح اباذری و ابوالفضل شهرجردی به دیدار نهایی راه پیدا کرده بودند. ضمن اینکه فائزه چیذری، بهنوش نجفی، علی مسکینی و مهدی رحیمی نژاد نیز برای کسب مدال به میدان خواهند رفت. 

این دوره از مسابقات هم اکنون در حال پیگیری است. 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک