پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۰:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۲۴ - اذان مغرب:۲۰:۱۰:۰۵
بجنورد
۱۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس پاسخ مسئول | کد خبر: ۲۸۰۵۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ساعت ۴:۲

پاسخ مخابرات خراسان شمالی در رابطه با هزینه قبض تلفن با وجود قطع بودن خط تلفن

مخابرات خراسان شمالی در رابطه به مطلب منتشره در ستون حرف مردم سایت عصر اترک در خصوص هزینه قبض تلفن با وجود قطع بودن خط تلفن پاسخ داد.
پاسخ مخابرات خراسان شمالی در رابطه با هزینه قبض تلفن با وجود قطع بودن خط تلفن ,

به گزارش عصر اترک،   حرف مردم: سلام وقت بخیر/ خواهش مندم مشکل ما را پیگیری کنید/ تلفن ثابت منزل مان نزدیک به دوماه است که هیچ استفاده ای از آن نشده است و سیم کشی آن مشکل داشت و قبل از قطعی تقریبا قبضی به مبلغ 8 هزار تومان آمده بود امروز که برای پیگیری قطعی رفتم گفتند که مبلغ بدهی شما شده 24 هزار تومان ؟ سوال من اینه که چطوریه وقتی تلفن استفاده نشه هم مگه بدهی می خوره ؟؟؟ 

پاسخ مسئول: باتوجه به عدم اعلام شماره تلفن و مشخصات مورد نظر امکان بررسی و پاسخگویی دقیق وجود نداشته، لذا از مشترک محترم تقاضا می شود ضمن تماس با واحد روابط عمومی از طریق شماره تلفن 2021 با اعلام مشخصات مورد نظر ما را در راستای پاسخگویی هر چه بهتر یاری رسانند.

در خصوص سوال مشترک مبنی بر اینکه سال من اینه که چطوریه وقتی تلفن استفاده نمی شود هم مگر باید بدهی می خوره؟ لازم به یادآوری است که بر اساس مصوبه 6-237 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت مخابرات اجازه داده شده است برای تلفن های بدون کارکرد حداقل اعمال کند.

شرکت مخابرات بر اساس مصوبه مذکوره حداقل کارکرد 200 دقیقه درون استانی را برای تلفن های روستایی و 330 دقیقه درون استانی برای تلفن های شهری اعمال کرده است و بدین ترتیب برای مشترکان روستایی در دوماه 18 هزار ریال معادل 400 دقیقه مکامله شهری و برای سایر مناطق 29 هزار و 700 ریال معادل 640 رقیقه مکالمه شهری در قبوض اعمال می شود.

 

انتهای خبر/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک