یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۱۲:۱۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۷:۰۲ - اذان مغرب:۱۹:۱۴:۰۶
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۵۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ساعت ۶:۰
در گفت‌و‌گو با فارس

جهانپور:زمان بیشتر از این نباید برای سپیدرود از دست برود/ کی روش با روش ۷ سال گذشته از دیدار با مراکش یک نتیجه خوب گرفت

مربی سابق تیم ملی و پیشکسوت فوتبال گیلان گفت: زمان به اندازه کافی برای سپیدرود از دست رفته و حالا که کریمی جدا شده بیش از این نباید درنگ کرد.
جهانپور:زمان بیشتر از این نباید برای سپیدرود از دست برود/ کی روش با روش 7 سال گذشته از دیدار با مراکش یک نتیجه خوب گرفت,

مجید جهانپور مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و پیشکسوت فوتبال گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اتفاقاتی که طی روزهای اخیر برای سپیدرود رخ داده و در نهایت علی کریمی از این تیم جدا شد، گفت: به طور سنتی فوتبال گیلان همیشه درگیر بودجه و مسائل مالی است و اگر هم می‌بینید این روزها چنین اتفاقاتی می‌افتد چیز جدیدی را نمی‌بینیم آن چیزی که مشخص است این است که متولیان ورزش باید با یک دوراندیشی و تجربه خاص از پس یکسری مالکین و مالکین‌نما در بیایند ولی متأسفانه می‌بینیم که اکثراً افرادی وارد فوتبال می‌شوند که تجربه تخصصی ندارند و بعد از مأموریت نصفه و نیمه کار را رها کرده و همه چیز بر گردن نفر بعد می‌افتد.

وی افزود: فوتبال نباید محیطی باشد که افراد غیرمتخصص به آن ورود کند و من حالا هم امیدوار هستم که سیکل همیشگی در مورد سپیدرود تکرار نشود و مسئولان تا دیر نشده شخصی را به عنوان مالک انتخاب و از او تضمین بخواهند که کار را تا پایان ادامه بدهد.

جهانپور در خصوص اینکه عده‌ای معتقدند که علی کریمی با تسویه حساب مالی زمان را برای سپیدرود کشت و از طرفی مانع حضور دست‌نشان در این تیم شد، گفت: کریمی با سپیدرود دو ساله و نیمه قرارداد داشت و به خاطر اینکه شرایط برایش مهیا نشد رفت من نمی‌دانم تن‌زاده از کجا منابع مالی را تأمین می‌ کرده ولی شرایط برای همکاری یک مربی جوان که در ابتدای کار قرار دارد فراهم نبود. طبیعتاً با این شرایط تیم لطمه می‌خورد و حالا هم باید یک ساماندهی جدید صورت بگیرد.

وی تأکید کرد: تا آنجا که می‌دانم کریمی برای تسویه حساب به رشت آمد و تا آنجا که می‌توانست زمان گذاشت ولی حالا که علی کریمی رفته دیگر فرصت درنگ کردن نیست و زمان نباید بیشتر از این برای سپیدرود از دست برود. اداره کل باید وضعیت را مشخص کند تا از نظر فنی سپیدرود برای فصل آینده لطمه نخورد. 

مربی سابق تیم ملی در خصوص عملکرد ملی‌پوشانمان مقابل مراکش، گفت: ما یک نتیجه بسیار عالی کسب کردیم و البته قبول داریم که مراکش از ما سرتر بود این را خود کی‌روش هم پذیرفت و طبق آمار ما از حریف عقب بودیم ولی مهم نتیجه بود که کسب کردیم و سه امتیاز را گرفتیم. حالا هم برای بازی با پرتغال و اسپانیا هم نباید انتظار نابجا داشته باشیم.

وی تأکید کرد: سرمربی تیم ملی قبل از بازی با مراکش تردیدهایی داشت که آیا با همان روش هفت سال گذشته تیم را به زمین بفرستد و از جلو حریف را پرس کند یا نه، که بعد از گذشت دقایقی از بازی کی‌روش به همان روش هفت سال قبل برگشت و در حالی که در جام جهانی گذشته این کار را انجام داد و مقابل آرژانتین از آن نتیجه گرفت در دیدار با مراکش هم همین حربه را استفاده کرد و منتظر شروع مجددها و اتفاقات و ضدحمله‌ها بود که خوشبختانه این اتفاق افتاد و ما یک پیروزی شیرین کسب کردیم و حالا هم امیدوار هستم شرایط در دو دیدار آینده به گونه‌ای رقم بخورد که به هدف نداشته طی سال‌های اخیر که همان صعود به دور بعدی جام جهانی است برسیم.

انتهای پیام/س

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک