یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۳/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۵:۱۲:۱۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۷:۰۲ - اذان مغرب:۱۹:۱۴:۰۶
بجنورد
۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۳۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ساعت ۷:۶
در گفت و گو با عصر اترک اعلام شد:

تداوم جو ناپایدار در آسمان خراسان شمالی تاپایان هفته جاری

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان شمالی از تداوم جو ناپایدار آسمان خراسان شمالی خبر داد و گفت: سامانه بارشی تا پایان هفته جاری در آسمان استان حاکم است.
تداوم جو ناپایدار در آسمان خراسان شمالی تاپایان هفته جاری,

مهری هاشمی دوین، کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، در این باره اظهار کرد: بررسی آخرین نقشه هواشناسی، بیانگر آن است که امروز در آسمان خراسان شمالی جوی ناپایدار حاکم است.

هاشمی دوین گفت: امروز در آسمان خراسان شمالی وزش باد، در پاره ای از نقاط باد نسبتا شدید همچنین رگبار پراکنده باران حاکم است.

وی افزود: این سامانه از اواخر وقت امروز از آسمان استان خارج می شود و از فردا بعد از ظهر نیز دوباره در آسمان استان افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده باران را خواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان شمالی همچنین به بارندگی های 24 ساعت گذشته در استان نیز اشاره کرد و گفت: به ترتیب بیشترین بارندگی ها در بدرانلو با 40.9 میلی متر، در پیش قلعه 30 میلی متر، در کهنه جلگه 28 میلی متر، در محمد آباد 18.8 میلی متر، در فاروج 19.4 میلی متر، در بجنورد 16.4 میلی متر، در راز 3.5 میلی متر، در آشخانه 2.4 میلی متر، در اسفراین 1.5 میلی متر و در شیروان 9 دهم میلی متر رخ داده است.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک