پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۳/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۴۰:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۲۴ - اذان مغرب:۲۰:۱۰:۰۵
بجنورد
۱۳° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۱۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ساعت ۱:۲۲

هنرمند خراسان شمالی رتبه نخست جشنواره ملی بیت و حیران را کسب کرد

سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: «حسین ولی نژاد» هنرمند شیروانی، توانست در نهمین جشنواره فولکلور «بیت و حیران» رتبه نخست را از آن خود کند.
هنرمند خراسان شمالی رتبه نخست جشنواره ملی بیت و حیران را کسب کرد,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک،  ابوالحسن حیدری اظهار کرد: «حسین  ولی نژاد» در بخش مقام خوانی توانست رتبه  نخست را  در این دوره از جشنواره از آن خود کند و بدرخشد.

 

وی اذعان داشت: حسین ولی نژاد متولد سال ١٣٤٠، کسب رتبه نخست جشنواره بین المللی سرودهای رضوی(سنندج)، کسب عنوان پدیده در جشنواره ملی بیت و حیران در سال ٩٠،نوازنده برتر در جشنواره بین المللی سراج خراسان (خرم آباد)، کسب دیپلم افتخار در جشنواره موسیقی خراسان بزرگ و جشنواره سراسری ضامن آهو ، داوری جشنواره های ملی و استانی موسیقی از جمله افتخاراتی است که در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

 

حیدری خاطرنشان کرد: «رضا محمدی»  و «رضا راشد درتومی» دیگر هنرمندانی بودند که در این جشنواره، در بخش تجلیل از پیشکسوتان مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

گفتنی است؛ جشنواره ملی موسیقی"بیت و حیران" اسفند ماه جاری در سردشت آذربایجان غربی با حضور  ٢٧ استان کشورر برگزار و از نفرات برتر این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک